Češi pro dovolenou volí raději Evropu. Bojí se útoků

Dnešní světová situace s terorismem zrovna dvakrát nenahrává cestování do vybraných zemí a Afriky. Lidé proto stále častěji dávají přednost Evropě, která je bezpečná a dokáže zákazníka uspokojit v plné míře. Pokud si tedy kladete otázku, kam na dovolenou v roce 2017, přinášíme vám několik praktických tipů, jež stojí za zvážení.

Určitě by to mělo být u moře, kde se vám dostane náležitého prostředí v podobě slunných pláží a průzračného moře. Teprve mimo domov, potažmo mimo Česko zažijete opravdový způsob relaxace, odpočinku a poznávání.

Úchvatná dovolená ve Španělsku

Mezi vyhledávané destinace patří Španělsko. Na jih Evropy se můžete dopravit tím nejjednodušším a nejrychlejším způsobem. Je to letecká doprava, která je součástí většiny prezentovaných zájezdů v aktuálních produktových nabídkách.

Co se týče Španělska, do popředí zájmu mnohých turistů se dostaly například tyto oblasti. Je to Granada, Mallorka, Andalusie, Grand Canaria či Menorca a Ibiza. Výběr je v tomto směru vskutku bohatý.

Dovolená ve Španělsku pak může mít jedinečnou podobu. Několikahvězdičkové ubytování přímo u pláže ve spojení s All-inclusive službami. To vše pro celou rodinu a pro seniory 55+ se zajímavou slevou.

Co byste řekli na Řecko?

Druhou námi prezentovanou destinací bude Řecko. Mořské vlny rozbíjející se o skaliska, bezpočet významných pamětihodností a svérázná kultura tamního obyvatelstva. Takové nabídce v Řecku odolá jen málokterý cestovatel.

Navíc, když jsou k dispozici stovky hotelů rozložených na těch správných místech – Chalkidiki, Kos, Ithaka, Kréta a mnohé další.

Udělejte si letošní dovolenou opravdu nezapomenutelnou a vyrazte do světa za jedinečnými zážitky. Ať už to bude Španělsko nebo Řecko, domůžete se maximální relaxace, překrásného počasí a lahodných gastronomických zážitků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>