Nemáte dostatek času na dovolenou? Zkuste kratší poznávací zájezdy

Mnohdy si svou dovolenou musíme vybrat na méně příjemné aktivity, než je vlastní odpočinek. Odpočinek je ale důležitý. A jednou z nejlepších možností, jak nabrat síly, je cestování do oblíbených evropských i mimoevropských měst. Poznávací zájezdy v rámci prodloužených víkendů jsou v posledních letech velice oblíbené.

Prodloužené víkendy v oblíbených evropských městech v posledních letech zažívají obrovský boom. Existuje mnoho možností poznávacích zájezdů vhodných pro rodiny, skupiny přátel, páry nebo jednotlivce, ale i pro seniory. Kvalitní poznávací zájezd většinou nabízí spoustu zážitků za přijatelnou cenu.

Poznávací zájezdy jsou skvělou možností jak poznat místa, na kterých jste nikdy nebyli, a to i za krátký čas. Kvalitní průvodce Vás provede zvolenými místy a poradí, kam si zajít na dobrý oběd, skleničku nebo kávu. Většinou nechybí ani povídání týkající se kulturních památek a související historie.

Zájezdy do evropských měst

Velice oblíbenými destinacemi jsou již desítky let známá evropská města jako Paříž, Řím, Florencie, Amsterdam nebo Benátky. Například poznávací zájezdy do Paříže nabízí spoustu možností nákupu v luxusních obchodech, poznání města módy, lásky a nádherné kultury. Kromě Eiffelovy věže je zde možné navštívit Notre Dame, Louvre, Náměstí Svornosti, Vítězný oblouk a mnohem více. Pokud si ale přejete lépe poznat hlavní město Itálie, které bylo po staletí středem Evropy, zvolte poznávací zájezd do Říma. Kvalitní průvodce Vám poutavou formou přiblíží bohatou a zajímavou historii této metropole. Všechny cesty prý vedou do Říma. A alespoň jednou by sem měla vést i ta Vaše…

Poznávací zájezdy jako aktivní forma dovolené

Pro zájemce o aktivnější dovolenou mají cestovní kanceláře připravené poznávací zájezdy s pěší turistikou. Nejčastěji jsou navštěvovány vysokohorské oblasti v Rakousku, Slovinsku nebo Švýcarsku.

Širokou škálu poznávacích zájezdů pro různé typy cestovatelů nabízí například cestovní kancelář Redok Travel, která na českém trhu působí již od roku 1996. Tato cestovní kancelář se specializuje zejména na poznávací zájezdy v západní a severní Evropě. Nechybí ale ani pobyty u moře s výlety ve Středomoří.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>