Pro jaké znamení zvěrokruhu se hodí křišťálový náramek a komu sedne tyrkysový šperk?

Klenoty jsou bez přírodních kamenů nedokonalé. Zkrášlí prsteny, náhrdelníky i náušnice, a dokonce se pyšní léčivými vlastnostmi. Nejčastěji se s nimi setkáváme na náramcích, které jsou jemně zdobené a člověku dopřávají mimo elegance také magickou energii.

Šperky s přírodními kameny jsou velmi oblíbené a lidé si je pořizují většinou podle znamení zvěrokruhu. Jasné barvy drahokamů jsou ideální pro živelná znamení a jemnější tóny okouzlí citlivé romantické jedince. Pokud budete nosit náušnice či prsten se správným kamínkem, ochrání vás, zvedne sebevědomí, propůjčí optimismus a kreativitu.

Křišťál – duševní rovnováha i soustředění

Jestliže se na první pohled zamilujete do čistoty křišťálu, nikdo vám to nebude mít za zlé. Křišťál je symbolem duševní rovnováhy, optimismu, intuice, kreativity, duchovní očisty a ochranitelské energie. Pozitivní vliv nabízí zrozencům Kozoroha, Vodnáře a Lva. Mohou ho však nosit všichni, kteří trpí častými problémy dýchacích cest, ekzémy a vyrážkami, srdeční slabostí, žaludečními výkyvy a stresem. Křišťálový náramek je nabitý dokonalostí a vitalitou, dokáže povzbudit a zvýšit sebevědomí. Rovněž inspiruje a pomáhá při detoxikaci organismu. Právě tato tři znamení hledají v životě rovnováhu a špatně se potýkají s vnějšími negativními vlivy.

Tyrkys – očistí mysl a přivábí harmonii

Elegantní tyrkysový náramek by měli nosit lidé narození v Blížencích, Rybách, Střelci a Vodnáři. Jeho modrá až modrozelená barva je inspirující a také uklidňuje. Jedná se o přirozený tón přírody, a proto s ním dojdete k čistotě mysli, zbavíte se vznětlivosti a získáte nadhled. Udržet si harmonii a duševní rovnováhu je pro tato znamení složité, bojují s vnitřními strachy, dokonce se bojí neúspěchu. Tyrkys jim daruje intuici, ochranu i čestnost. K tomu pomáhá při nemocech dýchacích cest a hlasivek, odhání nachlazení, záněty, infekce i bolesti hlavy a krku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>