Atypické balíky aneb rozměry nehrají roli

Přeprava nadměrných nákladů je pochopitelně mnohem náročnější, než přeprava klasických balíků. Pro kurýra je totiž manipulace s daným balíkem o mnoho náročnější, a to zejména díky vyšší hmotnosti nebo netradičním rozměrům. Spedice Cargo International si ale troufá i na tak náročný úkon, jakým je právě nadrozměrná přeprava. Pokud tedy potřebujete poslat balík, o kterém víte, že nebude splňovat základní charakteristiky, tak máte skvělou možnost. Nadrozměrná přeprava je navíc rychlá, pro Vás maximálně pohodlná a hlavně také cenově dostupná.

Přepravit lze cokoliv

Co všechno se dá považovat za nadměrný náklad? Je toho samozřejmě více, ale zpravidla mají klienti zájem o přepravu právě těchto předmětů:

  • Nábytek
  • Lednice
  • Pračky
  • Motory
  • A mnoho dalšího…

Co potřebujete odeslat Vy? Neváhejte se svým požadavkem kontaktovat Cargo International, který Vám pomůže a poradí ohledně přepravy nadrozměrných nákladů. Zjistíte, že přeprava nadměrných nákladů není vůbec tak nereálná, jak jste si mysleli. Obzvláště pokud to mají v rukou takoví profesionálové, tak to nebývá zpravidla absolutně žádný problém. Přeprava samotná bude navíc rychlá a bezproblémová, zkrátka jako vždy.

Balte podle rad a tipů

Jak jistě víte, Vašim úkolem bude připravit zásilku na cestu, to znamená, že danou věc budete muset sami zabalit. Možná jste z toho poněkud zoufalí, protože si nejste jistí, jak zabalit lednici naležato anebo jak si poradit s nějakým netradičním kusem nábytku. Nezoufejte, není důvod, pokud si nevíte rady, tak jednoduše využijte praktické tipy a triky, které si pro Vás Cargo International připravil. Díky těmto cenným radám nebude problémem zabalit téměř cokoliv, a to tak, aby byla daná věc během přepravy takřka nedotknutelná, zkrátka aby nehrozilo žádné nebezpečí poškození.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>