Cestování s dodávkou

V případě kdy potřebujeme převést velký kus nábytku, nebo větší množství zboží v rámci našeho obchodování, nevyhneme se použití dodávky. Ovšem kde takovou dodávku vzít, pokud ji nevlastníme.

12Koupě zcela nového vozu, ale i ojetého, není levnou záležitostí, a pokud takovýto automobil nepotřebujeme využívat příliš často, je jeho koupě celkem zbytečná. Zbývá nám tedy zapůjčení. Půjčovat si vůz od známých je celkem riskantní, protože nikdy nevíme, co se může stát. Proto se nebojte, a obraťte se na profesionály, kteří vám zapůjčí vůz, který vás nikdy nenechá na holičkách.

11Půjčovna dodávek vám nabízí zcela jedinečnou nabídku, díky které si můžete zapůjčit dodávku a to s neomezeným počtem kilometrů. V praxi to tedy znamená, že na místo ujetých kilometrů budete platit pouze za dny, které budete mít dodávku v zapůjčení. Takže s ní budete moci jet jakkoliv dlouhou vzdálenost, aniž by se to odrazilo na konečné ceně. Navíc můžete volně cestovat po celé Evropě zcela bez omezení a přesně tak jak potřebujete.

534533f790b14fc9d90f0200Dalším bonusem k zapůjčené dodávce je i celoroční dálniční známka, která platí po celém území ČR. Krom ní je vůz ještě vybaven vším potřebným, co potřebujete ke stěhování těžších břemen. Při objednávce si pouze stačí vybrat z toho, co by se vám hodilo a dodávku tím vybavit v podobě přehledného balíčku.

Při cestách navíc nemusíte mít o svůj náklad ani automobil strach. Půjčovna dodávek Praha vám nabízí elektronické i satelitní zabezpečení, díky kterým bude vůz v naprostém bezpečí a v případě odcizení bude velice snadno dohledatelný. Půjčení dodávky je tak sázkou na jistotu a to i díky 24 hodinové asistenční službě a 100% technickému stavu všech propůjčovaných vozidel. Pokud již nyní víte, že si budete automobil půjčovat častěji, určitě si sjednejte bonusovou kartu, díky které bude vaše příští půjčení zase o kus levnější.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>