Chcete oblékat své zaměstnance mnohem výhodněji?

Úspěšné podnikání vyžaduje spoustu pravidelných investic. Dobrý podnikatel však ví, že je nutné neustále optimalizovat jednotlivé výdaje. To platí i pro zdánlivé maličkosti, jako je třeba odívání zaměstnanců. Jak tuto činnost zvládnete za zlomek ceny?

Velkoobchod bez podmínek

Základem úspěchu je najít spolehlivý textil velkoobchod, který nebude vyžadovat kdovíjak vysoké roční odběry. To platí hlavně pro menší firmy, které velmi často spoléhají na klasické kamenné prodejny maloobchodů. Proč byste měli platit stejně jako ostatní zákazníci, když máte nárok na výhodnější přístup?

Dobrým řešením je třeba velkoobchod textil Xfer. Jedná se o e-shop, do něhož se stačí pouze zaregistrovat, vyplnit IČO a počkat si na potvrzovací e-mail. V něm rovnou najdete přihlašovací údaje. S těmi se přihlásíte a ihned získáte přístup k velkoobchodním cenám i dodatkovým službám. Nemusíte přitom plnit žádné minimální odběry. Klidně si pořiďte jen několik oděvů ročně.

Kompletní inventář pro vaši firmu

Na stránkách Xfer najdete trička, polokošile, sportovní oblečení, pracovní oděvy, čepice, fleece, tašky, vesty i mnoho dalších kategorií. Samozřejmostí jsou různé střihy, velikosti i barvy.

Jste-li nároční, prostě si domluvte výrobu oděvů na míru. Po úvodní domluvě dostanete do rukou zkušební vzorek. Poté buď navrhnete úpravy, nebo odsouhlasíte další výrobu. Snadno tak získáte oblečení přesně podle svého přání.

K tomu neoddělitelně patří i několik druhů potisků a výšivek (tito profesionálové vám klidně zajistí i grafické podklady). Firemní oblečení přece jen musí disponovat logem firmy, adresou vašich webových stránek, jmenovkami zaměstnanců nebo logy sponzorů. I taková reklama funguje. Zvlášť v situaci, kdy se vaši podřízení pohybují venku mezi lidmi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>