Dovolená jaro 2022 bude díky zájezdům do Maďarska či Řecka nezapomenutelná

Jak jinak si zpříjemnit jarní dny, než dovolenou v termálních lázních v Maďarsku nebo zájezdem do Řecka. Oba evropské státy jsou špičkami ve wellness relaxaci a nabízejí i přehlídku skvostů historie. Díky tomu se jarně naladíte a naberete síly po dlouhé zimě.

Není divu, že vás uchvátí dovolená Maďarsko, neboť je spojená s odpočinkem v termálních lázních i poznáním středověkých památek. Dokonalé podmínky pro relaxaci nabízí také dovolená Řecko. Navštívíte Athény s Parthenónem, starověký Korint a Mykény.

Žijte naplno!

Maďarské termální lázně vám přiblíží zájezd, v jehož ceně je zahrnuta doprava luxusním autobusem, ubytování v soukromí a průvodce cestovní kanceláře Redok Travel. Během pobytu stihnete navštívit středověká města Šproň a Köszeg, kde můžete obdivovat zachovalé hradby i tajuplnost romantických uliček. Zájezd do termálních lázní vás zavede do věhlasných termálů Bürkfürdo, Hévíz a Sárvár s velkým množstvím bazénů a vodních atrakcí. Léčivé prameny vás zdravotně obohatí, protože léčí poruchy pohybového ústrojí, bolesti kloubů, gynekologické obtíže či nemoci páteře.

Letecky za krásami Řecka

Snad nikdo neodolá super nabídce pod názvem dovolená Athény 2022. Letecky budete v Řecku během pár hodin a stihnete si prohlédnout velké množství pamětihodností, z nichž jsou některé zapsány na Seznam světového dědictví UNESCO. Zájezdy Řecko patří k nejpopulárnějším, protože díky nim spatříte starobylé Athény s Akropolí, Parthenónem a Erechtheionem. Neunikne vám ani chrám Dia Olympského, Hefaistův chrám a Dionýsovo divadlo. Uvítáte i putování na poloostrov Peloponés, kde jsou města Korint, Mykény a Nafplio.

Pokud by se vám líbila dovolená a zájezdy Holandsko a hlavní město Amsterdam, rezervujte si jarní pobyty 2022 na Redok Travel. Jen tak vám se podíváte na výstavu květin Floriade Expo 2022 konající se jen jednou za 10 let.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>