Dovolená na Vysočině překvapí romantikou, skvosty přírody a historií

Udělejte si radost a dopřejte si dovolenou v Česku. Vybírat můžete z mnoha regionů, které se pyšní nevšedními přírodními skvosty a památkami historie. Jedním z nich je kraj Vysočina, ten je prošpikován desítkami kilometrů turistických tras, perel architektury a tajemnými zákoutími.

Pokud se rozhodnete, že je pro vás dovolená na Vysočině zajímavou volbou, zamyslete se nad tím, kde budete nocovat. Zvolit si i ideální ubytování je totiž klíč ke spokojenému pobytu.

Na co se zaměřit?

Jedině výběr útulného hotelu vám zajistí spokojenost a snadnou dostupnost k atrakcím. Například ubytování v Jihlavě uspokojí rodiny s malými dětmi, seniory i zamilované páry. Útulný penzion Dena je jako stvořený pro rodinou dovolenou a je coby kamenem dohodil od náměstí v Jihlavě. Počítejte s parkováním a Wifi připojením zdarma i povolením vstupu domácích mazlíčků. Skvělým tipem je rovněž Mahlerův penzion Na Hradbách umístěný v historickém srdci města. Luxusně vybavený objekt uhrane náročnější výletníky i obchodní cestující. Obě varianty patří k nejvyhledávanějším, a proto zaručí příjemný pobyt. Komfortní služby oceníte nejen po náročném putování.

Jihlava si vás hned získá

Návštěva Jihlavy a okolí slibuje nezapomenutelné zážitky. Na první pohled vás uchvátí jihlavské náměstí s šachovnicovou sítí a samozřejmě tajuplné podzemní chodby. Podzemí je dlouhé 25 kilometrů a je druhým největším bludištěm v zemi. S dětmi lze vyrazit do lesoparku podél řeky Jihlávky a do aquaparku Vodní ráj. Sportovně založené turisty zaujme dálková cyklostezka do Rakouska. Ubytování na Vysočině je kousek od lákadel města, což je jeho největší výhodou.

Kde se inspirovat?

Ke spokojené dovolené patří výběr kvalitního noclehu. Ubytování v Jihlavě a okolí si prohlédnete na webu Hotel.cz. Počítejte s pestrou paletou penzionů a hotelů, kde se budete cítit jako v bavlnce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>