Léto v Česku. Kam vyrazíte?

Pokud chcete vyrazit na dovolenou po našich luzích a hájích, doporučujeme místa, která jsou jiná než ta, kde bydlíte. Čili optimální je zvolit si protiklady. Je-li vaším domovem nížinná oblast, vyrazte do hor. Pokud jste v rušném městě, zvolte klid vesničky. A z Čech vyrazte na Moravu.

Vyhlášený Pavlov – víno, zpěv a i ty ženy

Mrkneme se právě na onu Moravu. Jistě se vám hned vybaví souvislost s vínem. Díky tomuto lahodnému moku jsou zde veselí a přátelští lidé, což vaše volno jen zpříjemní. Pokud vyrazíte právě do sklípků, pak prozkoumejte Pavlovské vrchy, protože zde se rodí prakticky naše nejlepší víno, takže proč nebýt rovnou u zdroje, že? Ubytování v Pavlově tak nabízí nespočet požitků v podobě degustací vína, jídla, zábavy, budete chodit na výlety. Doporučujeme se ubytovat opravdu tam, odkud to budete mít všude kousek, jelikož auto vzhledem k ochutnávání vinných vzorků moc nevyužijete. Navíc, když vyrazíte kdykoli na degustace v tamních vinných sklepech, kterých není málo, budete poté vděční, že nebudete muset po svých tak daleko.

Mikulov – ráj pro vinaře

Když jsme na Moravě, tak samozřejmě Pavlov není jedinou vinařskou oblastí. Pohostinný je i Mikulov, který je položený jižněji než Pavlov. To je ideální pro ty, kteří chtějí mít dovolenou pestřejší, jelikož odtud budete moct vyrazit i k sousedům. Navštívit můžete proslulé rakouské lázně Laa an der Thaya či Aqualand. Podnikají se tu i plavby na lodích, pobavíte se na šlapadlech, ubytování v Mikulově zkrátka nabízí pestrý program pro každého. Letní pobyty na Moravě jsou nadupané plné zážitků v krásné české přírodě, okořeněné dobrotami, které nabízí místní gastronomie. A právě, protože se jedná o jižní lokace, můžete vyrazit i za hranice. Proto neváhejte a najděte si ubytování na Hotel.cz, kde je spousta míst pro vaši skvělou dovolenou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>