Do práce i za zábavou na mopedu či elektrokole

Cestování dnes není zrovna levnou záležitostí. Vytahovat každým dnem auto se nemusí především na kratší vzdálenosti vyplatit. I proto je optimální koupit si moped, na němž se kamkoli dostanete pohodlně, rychle a samozřejmě levně. Postačí vám přitom pouze řidičský průkaz na automobil. Že nevíte, kde takovéto mopedy a menší motocykly zakoupit? Nevadí, poradíme vám. Naším tipem je společnost RAVO CB, s. r. o. nabízející nejrůznější druhy těchto strojů.

Tradiční prodejce malých motocyklů

Pokud zadáte do některého z vyhledávačů heslo skútry a mopedy České Budějovice, s největší pravděpodobností narazíte právě na zmiňovanou společnost. Nabízí spousty zajímavých strojů. Výbornou volbou jsou hlavně skútry Kymco, a to jak ve variantě do 50 ccm, tak i do 125 ccm. Jestliže vám stačí poněkud menší motorka, pak je jasnou volbou moped Betka. Volit můžete jednotlivé stroje zbrusu nové i použité. Ušetřit v druhém případě lze poměrně zajímavé částky. Jestliže potřebujete helmu, oblečení nebo jakékoli doplňky, podívejte se do nabídky zmiňované prodejny. A když se něco pokazí? Firma nabízí i servis motocyklů, takže budete mít stroj ihned opraven.

Nemáte řidičák? Nevadí…

Mnozí lidé nevlastní řidičský průkaz, a tak logicky nemohou na motocyklech jezdit. Všechny bez výjimky vyžadují absolvování závěrečných zkoušek a s tím spojený řidičák. Řešení představují elektrokola. Podobně jako na elektrické invalidní vozíky se na ně toto pravidlo nevztahuje. Při výběru konkrétního modelu je třeba si dát pouze pozor na baterii a na mnohé další komponenty. Elektrokolo je maximálně tiché a především za jeho provoz prakticky nezaplatíte mimo vyčerpané elektřiny na nabíjení baterie vůbec nic. Následné investice jsou také minimální.

Chcete ušetřit na nákupu ještě více? Využijte speciální akci týkající se výprodeje modelů z roku 2016, slevy činí až 1000 korun, u vybraných typů i 2000 korun!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>