Půvabné středisko Nassfeld

Městečko Hermagor v jižním Rakousku obklopují krásné Gaitalské Alpy. Nachází se zde neobyčejně pestré a dlouhé sjezdovky, půvabná jezera s upravenu plochou pro bruslení a to vše s výjimečnou atmosférou blízké Itálie. Díky této skutečnosti mají návštěvníci k dispozici až 300 slunečných dní v roce.

Lákavá nabídka možnosti ubytování

Skvělou dovolenou uprostřed dechberoucí přírody poskytuje ubytování Nassfeld, kde naleznete 22 moderních apartmánů. Jistě vás mile překvapí jejich flexibilní velká kapacita, jež nabízí apartmány dosahuje od 2 do 8 lůžek. Veškeré apartmány jsou plně vybaveny, mají českou televizi a free-WIFI připojení. Většina apartmánů má balkony a některé i příjemné zimní ´zahrady´ jako jídelny. Ty umožňují nerušený a komfortní výhled na unikátní panorámaty GiatALských Alp. dokonce je součástí většiny ubytovacích pokojů. Nassfeld je vhodný i pro dovolenou s dětmi. Středisko má vlastní, samostatnou a bezpečnou část pro děti a začátečníky. Přímo z apartmánu se dostanete pěšky až k vleku – cca 300m, 3 min volnou chůzí.

Speciální nabídka pro české hosty

Nassfeld patří mezi TOP10 rakouských středisek. Díky poloze na hranici s Itálií, se oproti ostatním střediskům Nassfeld pyšní stabilnějším počasím. Návštěvníci z české republiky si zde mohou dopřát komfort bez jazykových potíží. Recepce i ostatní personál komunikuje v českém jazyce.

Prvotřídní služby

Toto středisko nabízí kromě luxusního ubytování uprostřed rozmanité přírody, 110 km sjezdovek, snowpark, noční lyžování i všechny dnes známé doplňkové aktivity. Přímo v apartmánech můžete zakoupit zvýhodněné skipasy, což umožňuje turistům snadné ušetření až stovek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>