Renault Captur: Váš věrný společník nejen při cestování

Rádi cestujete autem po republice a čas od času si vyrazíte i za hranice? Pokud potřebujete spolehlivý vůz, který snoubí vlastnosti SUV, MPV i hatchbacku, bude se vám zamlouvat Renault Captur. Crossover francouzské automobilky je jako stvořený na každodenní jízdu po městě i na delší trasy. Vypadá skvěle a stejně tak i jezdí!

Renault Captur je nevšední městský automobil s vyšší světlou výškou. Crossovery to sice u motoristických novinářů nemají jednoduché, ale o šarmantním Francouzi si přečtete převážně pozitivní recenze. Model však neuspěl jen u novinářské obce – vřele ho přijala také cílová skupina zákazníků. Ale co je na tomto CUV (crossover utility vehicle) tak zvláštního?

Automobilka Renault představila model Captur na ženevském autosalonu v roce 2013. Již na první pohled bylo zřejmé, že crossover bude mít geny Clia IV. generace. Ovšem pozor, rozhodně nejde jen o „trochu jiné Clio“.

Designové pojetí Capturu je jedním slovem vynikající. Dojem z vizuální stránky vozu sice patří k subjektivním záležitostem, ale designéři v čele s Lanrensem van der Ackrem odvedli mistrovskou práci. Stvořili neuvěřitelně přitažlivý vůz, který vypadá dravě, robustně, sportovně a zároveň elegantně. Právě na tomto voze Renault demonstroval novou identitu v plném rozsahu.

Renault Captur je stylový a velmi funkční automobil. Interiér je prostorný a celkový dojem umocňují příjemné materiály. Designéři si dali záležet na ergonomickém rozložení prvků, a vymýtili tak jeden z nešvarů typických právě pro francouzské vozy.

Podvozek je vyšší, což oceníte v situacích, kdy by vám nižší světlá výška zabránila v cestě. A jistě uvítáte také možnost individualizace. Renault nabízí až 200 různorodých vnějších vzhledů a stovku variant interiérů. Vozidlo si nakonfigurujete tak, aby plně respektovalo vaše představy.

O testovací jízdu si můžete zažádat u autorizovaného prodejce Renault Retail Group na rpz.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>