Špindlerův mlýn je město plné adrenalinu a zábavy

Plánovat prodloužený víkend pro několikačlennou rodinu se občas zdá jako nadlidský výkon. Už vás asi nebaví výlety po okolní krajině, kterou už máte projitou křížem krážem. Doporučujeme zavítat do jednoho z nejznámějších horských středisek v České republice, a to konkrétně do Špindlerova Mlýna.

Od pohádkové dovolené vás dělí už jen několik kroků. Stačí si objednat rodinný penzion ve Špindlerově Mlýně, sbalit nějaké oblečení, nasednout do auta a vyrazit. Při příjezdu do této malebné oblasti se ocitnete jakoby v úplně jiném světě. Zapomenete na rušné velkoměsto s neustále ucpanými silnicemi a s minimem zeleně, také odložíte své pracovní povinnosti a konečně se začnete bavit.

Co nabízí Špindlerův Mlýn?

Pokud jste se domnívali, že do Špindlerova Mlýna se jezdí pouze v zimním období na sjezdovky, potom jste na omylu, protože tato část republiky má skutečně co nabídnout v každém ročním období. Uspokojí vás nepřeberná nabídka celoročních sportovních aktivit, ba dokonce na své si přijdou i milovníci adrenalinových atrakcí. V areálu Sv. Petr se nachází adrenalinový Bike Park se šesti tratěmi s různou obtížností. Velice často rodiny zakomponují do svého programu návštěvu lanového Adventure parku, který se nachází téměř v centru města. Bez nadsázky bychom mohli říct, že dovolená ve Špindlerově Mlýně plnohodnotně nahradí jakoukoliv dovolenou v zahraničí.

Kde se ubytovat?

Jestliže už při čtení těchto řádků se těšíte na návštěvu horského střediska, potom budete hledat vhodné ubytování ve Špindlerově Mlýně. S rodinnou atmosférou vás přivítá Pension Karolína, v němž jsou pokoje rozdělené na několik kategorií. Ať už požadujete dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a přistýlkou anebo apartmán, bude vám vždy vyhověno. S rezervací neotálejte, protože pokoje jsou rychle zajednané.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>