Nechte se oddat na Mauriciu!

Chcete-li výjimečnou svatbu, na kterou celý život nezapomenete, vydejte se na ostrov Mauricius a řekněte si zde své ano.

Právě tento ostrov ležící uprostřed Indického oceánu je nejvyhledávanější zahraniční destinací, kde se páry mohou oddat nebo alespoň strávit líbánky. Není se čemu divit – nádherná příroda, dechberoucí západy slunce, milé obyvatelstvo, luxusní hotely a v nich vyškolený personál, který se postará o to, aby váš velký svatební den stál za to.

Právně platná svatba

Nebojte se, na Mauriciu mají české páry povoleno oddávat se. Pokud si svatbu sjednáte přes agenturu (dnes tuto možnost nabízí celá řada českých cestovních kanceláří), zajistí vám kancelář nejen tlumočníky, ale vyřeší za vás všechny formality spojené se svatbou, jako jsou překlady a soudní ověření.

Agentura s vámi dále může vybrat ten nejvhodnější hotel, doporučí vám fotografa a navrhne dekoraci a ozvučení svatebního obřadu. Dále můžete využít služeb cestovní kanceláře a do programu své svatby zařadit romantickou masáž, plavbu lodí při západu slunce či snídani do postele druhý den. Cestovní kancelář se také po návratu postará o překlady a soudní ověření oddacího listu.

Využijte delegáty

Jelikož jsou svatby na Mauriciu tak oblíbené, můžete se přímo na ostrově kontaktovat s českými delegáty (delegátkami), kteří vám pomohou překonat jazykovou bariéru, strach z obřadu i nervozitu z nového a neznámého. I pokud umíte dobře anglicky, vyplatí se slyšet obřad v rodném jazyce. Navíc se služby delegáta hodí, když potřebujete zkoordinovat všechny náležitosti na matrice a ujistit se, že všechno probíhá v pořádku.

Svatba na Mauriciu bude určitě zážitkem, na který budete vzpomínat celý život. Připravte se však na cenu kolem padesáti tisíc korun, včetně ubytování, pojištění a svatebního obřadu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>