Užijte si poslední záchvěvy teplého počasí v krásném českém prostředí

V současné chvíli se pomalu a jistě začíná podzim hlásit o své slovo. Ačkoliv se s námi nyní léto loučí, ještě stále máme chvíli času na to, abychom si užili pořádnou dovolenou. Nemusíte přitom jezdit do exotických destinací, protože i v naší zemi si vychutnáte řadu zážitků. Kam se musíte podívat?

Severní Čechy vedou

Jsou-li tématem hovoru podzimní pobyty, hodí se zmínit hlavně podzim v Libereckém kraji. Tato lokalita se totiž chlubí nádhernými horami, desítkami kilometrů turistických tras, jedinečnými místy i spoustou atrakcí. Co vše můžete zažít?

Ubytování v Libereckém kraji se neobejde bez návštěvy regionálního města, v němž si vychutnáte rovnou několik příležitostí. Máte rádi koupání, vířivky, tobogány a další vodní radovánky? Pak navštivte známý aquapark Babylon.

Chcete zažít interaktivní zábavu s vědeckými pokusy? Nenechte si ujít dva místní vědecko-populární parky. Za zmínku stojí i zoologická zahrada.

Co se týče okolí Liberce, rozhodně jeďte do České Lípy a projděte se poblíž přehrady. Nevynechejte ani Ještěd, případně skály v Harrachově.

Bezpočet výletů

Dovolená v Libereckém kraji nemusí být jen o neustálém chození, namáhavých aktivitách a poznávání okolí. Nejlépe uděláte, když si zvolíte některý z místních wellness hotelů, v němž se dočkáte masáží, sauny, vířivky či romantického večera s vínem. Daný kraj nabízí desítky zajímavých možností za příjemné ceny. Stačí jen vědět, kde hledat.

Chystáte se na podzimní dovolenou? V tom případě si rezervujte ubytování na Hotel.cz. Ihned po rozkliknutí odkazu se dostanete na webovky populárního portálu, který vám v mžiku ukáže spoustu výhodných balíčků služeb v kterémkoliv koutu České republiky. Samotná rezervace zabere pouhých několik minut a zvládne ji vážně každý.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>