Jak poslat třeba i loď na druhou stranu planety?

Poslat běžný balík umí každá přepravní společnost. Náročnější je přepravit motorku nebo loď. Většina velkých přepravců to standardně nedělá. Nároky na logistiku a vybavení jsou pro ně příliš vysoké. To je důvod, proč zajistit transport dokáže jen málo společností. Poradit si se zásilkou třeba i 6 metrů dlouhou nebo vážící až 1800 kilogramů umí jen ti nejzkušenější.

U nás je to kupříkladu FOFR, česká přepravní společnost, která díky sdružení několika silných regionálních přepravců tyto služby nabízí. Systém společnosti je propojen s obdobnými systémy v rámci celé Evropy. Transport tak probíhá bez problémů napříč Evropou velmi rychle. Jelikož kamiony denně svážejí a rozvážejí zásilky nejen u nás, ale i v celé Evropě, zásilka může být už do dvou dnů od naložení v cílové destinaci.

Od předběžné kalkulace až do cílové destinace

Transport nadměrné zásilky nebo zásilky v režimu ADR, odeslání běžného balíku do zahraničí nebo nutnost odeslání expres, to vše může vypadat složitě. Ať už řešíte jakoukoliv zásilku, obraťte se na odborníky pro které je přeprava nadrozměrných, nadměrných nákladů nebo zásilek hračka. Nikam nemusíte, přepravce dokáže zásilku vyzvednout na místě určení. Dokumentace, celní odbavení a pojištění je součástí nabízeného servisu. Dokonce se přepravce postará také o potvrzování zákaznických dodacích listů. Ani s tím si hlavu lámat nemusíte. Předběžná kalkulace nebo sledování zásilky je samozřejmostí. Vše zařídíte v klidu a pohodlí od počítače.

Koupili jste si loď a potřebujete ji přepravit?

Transportovat loď není jednoduché. Můžete si pořídit speciální kolečka pod loď, přívěs nebo nosič na střechu auta. Řídit však auto s lodí v zádech vyžaduje zkušenosti. Velké investici a riziku se můžete vyhnout a vše přenechat odborníkům. Máme specialisty, kteří jsou na tyto transporty vybavení a vše zařídí. Není nic snadnějšího než zavolat zkušeného přepravce, pro kterého je přeprava lodi běžnou záležitostí. Jeho pracovníci vám rádi poradí, jak loď připravit a zabalit. Budete se nejspíš divit, ale vystačíte si s bublinkovou a strečovou fólii, kartonem a lepící páskou. Tak snadné to je.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>