Všude dobře, ale doma nejlépe. Poradíme, jak zvládnout zařizování interiéru

Většinou každý, kdo cestuje, po čase zatouží po klidu a teple domova. Mít své vlastní útočiště, kde sice nic moc nového neobjevíme, ale na druhou stranu přesně víme, co nás zde čeká. A aby to dobře fungovalo a nechtěli jsme hned druhý den někam vyrazit, je potřeba správně vybrat zařízení. V článku najdete několik tipů, které se hodí při drobných úpravách i rozsáhlé rekonstrukci.

Útulný obývací pokoj

Obývací pokoj je srdcem každého bytu. Setkáváme se zde s návštěvami a užíváme si pohodové chvíle klidu a relaxace. Z toho důvodu je výběr zařízení důležitý. Hlavním bodem je sedací souprava. Rozhodněte se pro takovou, která lahodí vašemu oku i pozadí. Musí být pohodlná a svými rozměry zapadat do místnosti. Druhým výrazným prvkem je obývací stěna. Pro inspiraci si můžete prohlédnout obývací stěny na webu Atan. Dnes jsou moderní hlavně jednodušší tvary a linie. Pamatujte však na dostatek prostoru pro vystavení a uložení památek z cest. Aby to všechno vyniklo, je dobré zaměřit se i na osvětlení. Hlavní stropní svítidlo se často doplňuje menšími stojacími či stolními lampami.

Ložnice pro blahodárný spánek

Tentokrát jde o místnost, která je jenom vaše. Ložnice slouží k načerpání nové energie, takže by měla být hlavně pohodlná a útulná. Velkou pozornost věnujte hlavně výběru postele a matraci, které přímo ovlivní kvalitu vašeho spánku. Promyslete si i uspořádání skříní a komod, kam by se mělo vejít oblečení a další nezbytnosti. Samozřejmostí jsou také jemné dekorace, které promění neosobní pokoj právě ve vaši ložnici, kde se cítíte dobře.

Vybavení snad do všech místností v bytě najdete na webu Atan nábytek. K dispozici máte mnoho variant, a navíc možnost pohodlného porovnání z domova. Při nákupu nad 1999 korun je doprava zdarma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>