Vybavte dermatologický salon papírovými hygienickými pomůckami, pro efektivní zajištění hygieny

Hygiena je v dnešní době v ordinacích a salonech obzvláště důležitá. Vyberte pro svůj dermatologický salon papírové hygienické pomůcky Papernet.

Čím vybavit dermatologický salon, aby byla zachována vysoká úroveň hygieny?

Jako majitel dermatologického salonu jistě chcete, aby byla zajištěna vysoká úroveň hygieny. To vám usnadní jednorázové papírové hygienické pomůcky Papernet.

Dermatologie je odvětví medicíny, které se specializuje na podmínky kůže, spolu s potem a vlasy a samozřejmě s dalšími souvisejícími částmi těla. Při vyšetření pacienta je proto důležité, zajistit vysokou úroveň hygieny rukou.

Pokud se rozhodujete, zda ve svém salonu používat látkové nebo skládané papírové ručníky Papernet, určitě doporučujeme volit druhou možnost. Papírové ručníky garantují vysokou úroveň hygieny pokožky. Papírové ručníky jsou velmi příjemné a šetrné k pokožce, díky použití jemného a pevného papíru z celulózy DissolveTech. Použitím jednorázových skládaných papírových ručníků eliminujete šíření bakterií a virů při osušení rukou. Tím chráníte zákazníky i personál.

Pro dermatologické lehátko volte jednorázové hygienické podložky

Dermatologické lůžko je bezesporu nedílnou součástí každého dermatologického salonu. I zde je třeba pamatovat na zajištění vysoké úrovně hygieny. Je nezbytné, poskytnout pacientům pohodlí a pocit bezpečí při vyšetření. A zároveň je důležité myslet na ochranu jejich zdraví.

Pro zajištění optimální hygieny dermatologického lůžka, doporučujeme použití jednorázových hygienických podložek. Například papírová podložka na vyšetřovací lůžko Papernet DefendTech je vyrobena z kvalitní dvouvrstvé celulózy. Tento materiál vyniká svou pevností, savostí a příjemně jemným povrchem. Navíc je materiál dermatologicky testovaný. Perforovaná role umožňuje snadné odtrhnutí požadovaného rozměru dle délky podložky a každá role je hygienicky balená zvlášť.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>