Boutique hotel na Žižkově – luxusní ubytování v Praze

Rádi byste vyrazili na romantickou dovolenou do Prahy? V tom případě nesmíte zapomenout na prohlídku Staroměstského náměstí s orlojem, Karlova mostu, kostela Panny Marie Vítězné a Pražského Jezulátka, Václavského náměstí, katedrály sv. Víta i Zlaté uličky. Cestu do hlavního města si pečlivě naplánujte, což platí i pro komfortní ubytování na Žižkově v Prokop Boutique Hotel.

Vzhůru za dobrodružstvím i přepychem

Dejte přednost ubytování v pokojích zařízených ve funkcionalistickém a moderním designu, jen tak se budete cítit jako v bavlnce. Boutique hotel na Žižkově se může pochlubit tradicí dlouhou téměř 100 let. V roce 1921 byl v totožné budově založen hotel. Dnes můžete počítat s mnoha službami, jako jsou recepce a concierge, lobby bar a BBQ terasa, restaurace, konference, garáže či hotelové taxi. Když se chcete cítit jako doma, rezervujte si komfortní ubytování na Žižkově.

Pokoje a jejich vybavení

Všechny pokoje se pyšní funkcionalistickým vzhledem dvacátých let 20. století. Setkáte se zde s prvky z chromu, skla i kůže. Rádi byste si rezervovali jednolůžkový pokoj? Tyto prostory jsou nekuřácké a vybavené manželskou postelí. V ceně je samozřejmě uvítací drink, snídaně formou buffetu a Wi-Fi zdarma. Místnost je klimatizovaná s TV a satelitem. Za zmínku stojí designová koupelna se sprchovým koutem. Hotel nabízí také špičkově zařízené dvoulůžkové a vícelůžkové pokoje.

Pronájem konferenčních prostor v Praze

V každém případě vás potěší, že se v hotelu nacházejí tři konferenční místnosti v nejrůznějších velikostech s kapacitou 60, 30 a 15 účastníků. Pronájem konferenčních prostor v Praze v Prokop Boutique Hotel zaujme vybavením místností. Po dobu akce jsou k dispozici podlahové zásuvky, možnost denního i umělého světla, připojení na vysokorychlostní internet, klimatizace, konferenční technika, skvělá akustika i vybavená kancelář s pomůckami. Prostě záruka konference na úrovni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>