Tipy na jarní volné chvíle

Rádi hledáte tipy, jak zajímavě využít Vaše volné chvíle? Nechejte se inspirovat Firmou na zážitky a vyberte si některý z nabízených zážitků. V portfoliu Firmy na zážitky najdete, jak bohatou škálu poukazů na wellness, gastronomické i adrenalinové zážitky. Mnohé zážitky můžete darovat také jako dárek k nejrůznějším příležitostem. Naši aktuální nabídku si můžete prohlédnout zde www.firmanazazitky.cz/tipy-na-darky/. Navíc si zde každý najde zážitek ušitý jemu na míru.

Milovníci adrenalinu a vodních sportů by si neměli nechat ujít příležitost k létání nad vodní hladinou. Kdo se rozhodne pro jetpack, posune své hranice odvahy a adrenalinu zase o kousek dál. Navíc se nemusíte obávat ani tvrdého přistání, neboť vodní hladina je šetrné i pro tento typ pohybu. Při jetpacku si užijete vznášení nad vodní hladinou i skvělou zábavu.

Tento adrenalinový zážitek můžete spojit také s návštěvou hlavního města České republiky, neboť skvělé podmínky pro jetpack poskytuje vodní přehrada Davle, kde si tento vodní sport můžete také na vlastní kůži vyzkoušet. Neméně atraktivní je flyboarding. Pod flyboardingem si můžete představit poměrně mladou adrenalinovou zábavu na vodě. Ovládání flyboardu, bez kterého se při flyboardingu jen stěží obejdete, zcela závisí na Vaší intuici. Nemusíte se tak obávat složitých instruktáží ani toho, že byste nepochopili, jak správně tento stroj na adrenalinovou zábavu na vodě používat. Při flyboardingu se můžete proletět až deset metrů nad vodní hladinou. Možná Vás překvapí, že flyboard umožňuje proletění se také pod vodní hladinou. Navíc nový Flyboard V4 umožňuje také rotaci kolem vlastní osy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>