Dovolená v Krkonoších

Možná právě přemýšlíte, kam se letos vydat na letní dovolenou. Léto začne již za pár týdnů a proto je ten nejvyšší čas vše vybrat a objednat. Zatímco dříve vyjížděli Češi na dovolenou do zahraničí a nejvyhledávanějšími destinacemi byly především ty u moře, dnes je tomu již jinak. Lidé v dnešní době znovuobjevují krásy České republiky. Vždyť i u nás je spousta krásných míst v dojezdové vzdálenosti. Trendem posledních let jsou tak čím dál více tuzemské dovolené. A jednou z hojně navštěvovaných a turisticky oblíbených lokalit jsou i naše nejvyšší hory.

Tipy na výlety

Krkonoše jsou nejznámější a nejvýše položené hory u nás a každoročně sem zavítají tisíce spokojených turistů. V zimě zde samozřejmě najdete ráj pro všechny milovníky zimních sportů. Jsou zde ty nejlépe upravené a vybavené sjezdovky pro lyžaře i snowboardisty, ale i v létě si tu přijdete na své. V rámci celého pohoří vás čeká mnoho zajímavých přírodních úkazů a památek. Vyrazit můžete například k prameni Labe, Labské i Luční boudě či na nejvyšší horu Sněžku. Na tento výšlap můžete pohodlně vyrazit, když využijete penzion Pec pod Sněžkou.

Ubytování v Krkonoších

Nemusíte se bát ani dostupnosti ubytování, majitelé penzionů si jsou turistickým ruchem v Krkonoších vědomi, a tak vám ty nejlepší služby nabízí právě penziony Krkonoše. Můžete si vybrat penzion s restaurací či společenskou místností, bazénem či celým wellness zařízením. A ve většině z nich není problém ani s ubytováním vašeho čtyřnohého mazlíčka. Samozřejmostí je také parkování v blízkosti penzionu. Asi nejznámějším místem Krkonoš je Špindlerův Mlýn. Pokud tedy toužíte navštívit a více poznat toto místo, určitě vyzkoušejte penziony Špindlerův Mlýn. Jestliže však toužíte spíše po klidnějším horském středisku, které nebývá tak často cílem cizinců, využijte penzion Harrachov.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>