Dovolená v Krkonoších

Možná právě přemýšlíte, kam se letos vydat na letní dovolenou. Léto začne již za pár týdnů a proto je ten nejvyšší čas vše vybrat a objednat. Zatímco dříve vyjížděli Češi na dovolenou do zahraničí a nejvyhledávanějšími destinacemi byly především ty u moře, dnes je tomu již jinak. Lidé v dnešní době znovuobjevují krásy České republiky. Vždyť i u nás je spousta krásných míst v dojezdové vzdálenosti. Trendem posledních let jsou tak čím dál více tuzemské dovolené. A jednou z hojně navštěvovaných a turisticky oblíbených lokalit jsou i naše nejvyšší hory.

Tipy na výlety

Krkonoše jsou nejznámější a nejvýše položené hory u nás a každoročně sem zavítají tisíce spokojených turistů. V zimě zde samozřejmě najdete ráj pro všechny milovníky zimních sportů. Jsou zde ty nejlépe upravené a vybavené sjezdovky pro lyžaře i snowboardisty, ale i v létě si tu přijdete na své. V rámci celého pohoří vás čeká mnoho zajímavých přírodních úkazů a památek. Vyrazit můžete například k prameni Labe, Labské i Luční boudě či na nejvyšší horu Sněžku. Na tento výšlap můžete pohodlně vyrazit, když využijete penzion Pec pod Sněžkou.

Ubytování v Krkonoších

Nemusíte se bát ani dostupnosti ubytování, majitelé penzionů si jsou turistickým ruchem v Krkonoších vědomi, a tak vám ty nejlepší služby nabízí právě penziony Krkonoše. Můžete si vybrat penzion s restaurací či společenskou místností, bazénem či celým wellness zařízením. A ve většině z nich není problém ani s ubytováním vašeho čtyřnohého mazlíčka. Samozřejmostí je také parkování v blízkosti penzionu. Asi nejznámějším místem Krkonoš je Špindlerův Mlýn. Pokud tedy toužíte navštívit a více poznat toto místo, určitě vyzkoušejte penziony Špindlerův Mlýn. Jestliže však toužíte spíše po klidnějším horském středisku, které nebývá tak často cílem cizinců, využijte penzion Harrachov.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>