Hledáte dokonalý dárek? Věnujte kvalitní fotoobraz

Někdy nás umí hledání dokonalého dárku potrápit. A ne vždy dokážeme gratulaci vyřešit pouze květinou. Typické bývají třeba výročí rodičů po šedesátce, svatební dary, ale třeba i běžné oslavy, před kterými nám prostě dojde fantasie. Co v těchto případech vymyslet?

Stále více lidí využívá při různých příležitostech možnost věnovat fotodárky

Fotodárek je něco, čímž nelze nepotěšit. Během roku se nám ve fotoaparátu či v mobilním telefonu nasbírá obrovské množství fotografií s rodinou či s přáteli. Nemusíme být žádní top fotografové, abychom udělali dokonalé fotografie vhodné pro dárkyFotodárky mohou mít podobu hrnků, triček, kalendářů i obrazů s vlastními fotografiemi. A právě fotoobrazy vypadají jako dárky velice honosně.

Komu věnovat fotoobraz?

Kvalitní fotoobraz věnujeme komukoliv z nejbližších. Prarodiče potěší fotoobraz s vaší fotografií, s vnoučaty, či se společnou rodinnou fotografií. Jenomže je to i skvělý dárek novomanželům, který můžete věnovat třeba i dodatečně. Tento dárek je krásný pro maminky k narození dítěte, ale milují je i samotné děti. Mají obrovskou radost ze svých fotografií a líbí se jim, když zdobí jejich pokojíček.

Žádný papír, ale poctivé plátno

Pokud si myslíte, že je fotoobraz tištěn na pouhém papíře, pletete se. V e-shopu Dareckyodsrdce.cz vám vaše vlastní fotografie vytisknou na velkoformátových tiskárnách Canon na plátno s vysokým podílem bavlny. Z druhé strany je plátno tmavší, aby bylo přirozeně nepropustné pro světlo. Plátno se pak pod tlakem lepí na rám, čímž je dokonale vypnuté. Nemusíte řešit žádné rámování. Volit lze fotoobraz s jednobarevným okrajem, přičemž barvu si volíte. Druhou možností je fotoobraz bez okrajů. V tomto případě je nutné počítat s tím, že se fotografie ořeže o cca 3 cm z každé strany. Nakonec lze využít i vytvoření okraje pomocí tzv. zrcadlení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>