Kurzy angličtiny: Osvěžte si své znalosti cizího jazyka

V okamžiku, kdy sháníte nové zaměstnání, je nesmírně užitečné umět alespoň jeden cizí světový jazyk. Zpravidla se nejvíce hodí angličtina. Znalost cizí řeči na komunikativní úrovni zvyšuje vaši šanci uplatnit se na trhu práce. Mnozí z vás se jistě angličtinu učili ve škole, od té doby jste ji však mohli pozapomenout. Proto není na škodu absolvovat jazykový kurz, díky němuž si své znalosti osvěžíte a prohloubíte je na dostatečnou úroveň.

Jak má vypadat kvalitní výuka cizích jazyků?

Kurzy angličtiny se dají vést mnoha způsoby. Zdaleka nejefektivnější jsou ty, jež nabízí specializovaná jazyková škola, kde výuku vedou zkušení lektoři, mnohdy rodilí mluvčí. Aby byl kurz patřičně užitečný, je zapotřebí v něm především hodně mluvit. Ideální je, pokud se koná v menších skupinách a účastní se ho vždy maximálně kolem 5 osob. Za jedinou lekci se pak naučíte mnohem více, než kdybyste zde byli spolu s dalšími 20 lidmi. Lektor na vás má více času, snáze se dostanete ke slovu, takže si cizí jazyk osvojíte rychleji.

Jazyková škola v Praze

Ke zlepšení svých dovedností využijte kupříkladu Institut jazykového vzdělávání – jazykové kurzy Praha. Nabízí možnost volby z několika druhů kurzů. Sami si vyberete dle toho, na jaké úrovni aktuálně cizí řeč ovládáte, případně na co má být výuka zaměřena. Jsou zde specializované i obecné kurzy angličtiny, ale také dalších světových jazyků. Výuka probíhá individuálně nebo v malých skupinkách.

Znalost cizího jazyka na dobré úrovni je v dnešní době takřka nezbytnou záležitostí. Chcete-li získat dobře placenou pracovní pozici, umět sami komunikovat v cizině, pak se bez angličtiny nejspíše neobejdete. Díky Institutu jazykového vzdělávání můžete zlepšit své dovednosti snadno a rychle. Škola se nachází v samém centru Prahy, tudíž je dostupná pro širokou veřejnost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>