Zarezervujte si ubytování Chorvatsko, vlaky do Chorvatska budou

Regiojet již potvrdil, že vlaky do Chorvatska budou i letos. Pro Čechy to znamená jasnou naději, letošní Chorvatsko se bude konat! Ať už se plánujete vydat vlakem, nebo autem po vlastní trase, nemusíte se bát, zda vás do země vůbec pustí.

Češi jsou pro Chorvaty důležitým zdrojem obživy, patří k věrným návštěvníkům, a tak nemějte strach – ono se to letos zase nějak udělá, abychom v létě do Chorvatska mohli. Proto na nic nečekejte a najděte si ubytování Chorvatsko klidně již nyní.

Rijeka, Split nebo snad jiné město?

A v jakých městech apartmány Chorvatsko shánět? Pokud plánujete vyjet vlakem, zaměřte se na Split a Rijeku, případně okolí, kam se můžete nechat dovézt taxíkem. Také je možné si ve Splitu či Rijece půjčit auto a dojet, kam potřebujete. Do Rijeky s Regiojetem z Prahy dojedete za 17,5 hodiny, do Splitu za 21 hodin. Doba cesty je tedy delší než autem, zato pohodlnější. Zaplatíte-li si lůžko, pohodlně se vyspíte. Jestli ne, aspoň budete mít možnost se projít po vlaku, nebudete se muset celou dobu krčit v autě.

Zůstanete letos raději v Česku?

Jak to bude s cestováním do ostatních zemí, si nikdo netroufá odhadovat. Jedno je jisté, komplikace určitě budou. Očkuje se pomalu a koronavirus rozhodně nezmizí jako mávnutím kouzelného proutku. Možná vám tedy přijde bezpečnější ještě letos zůstat v Česku. A proč ne? I v naší zemi je co objevovat!

Co takhle užít si naše krásná města, dokud zde není tolik zahraničních turistů? Najděte si ubytování Český Krumlov, poznejte Prahu, Kutnou Horu, Brno či Olomouc. Pokud vás láká spíš příroda, vydejte se do Adršpachu, Krkonoš, Beskyd, Jeseníků, na Šumavu. Nakonec bude docela těžké vybrat, kam se vydáte, protože míst k vidění je tolik.

Prohlédněte si hotely a ubytování na Hotely.cz a naplánujte svou letní dovolenou. Určitě bude stát za to, ať už zůstanete v ČR, nebo se vydáte do zahraničí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>