Vybíráte hotel – jak je to správně? 2

Dovolené se kvapem blíží a vy, pokud již nemáte vše zařízeno, nyní sháníte vše na poslední chvíli. Ať už jedete s cestovní kanceláří nebo na vlastní pěst, kdy neplatíte poplatky za zprostředkování, musíte vždy zjistit, kam jedete. Respektive, jaké ubytování si z široké škály vyberete. Ne nadarmo existují různé portály s fotkami a recenzemi, které popisují bývalí nájemníci. Špatný výběr vám zkazí dovolenou, na kterou jste se celý rok těšili, a to vás otráví na další dlouhé dny.

Hledání toho nejlepšího hotelu či penzionu

Ubytování není radno podcenit, proto investujte čas do hledání. Nechcete deset nebo i více dní trávit v hlučném prostředí, v pokoji zamořeném plísní, bez klimatizace nebo naopak v místě, kde není v dosahu vůbec nic. Jak tedy vybírat správný hotel nebo penzion na dovolenou či krátkodobý pobyt a nespálit se? Cena nemůže být jedinou věcí, na kterou se ohlížíte. Vybírejte pečlivě a ostražitě!

Filtrujte

S nimi je hledání o dost jednodušší. Portály, které shromažďují ubytování, obvykle mají své vlastní – společné pokoje, vlastní koupelna, vzdálenost od centra, snídaně v ceně a mnoho dalšího. Díky tomu nebudete muset procházet široké portfolio ubytování, rovnou se dostanete k těm, které jsou pro vás relevantní.

Recenze procházejte aktuální

Je sice hezké, že lidé před třemi roky byli spokojeni, ale byli ostatní spokojeni i letos? Může se toho hodně opravit a změnit – k lepšímu či naopak k horšímu. Proto projděte recenze za poslední půlrok a budete mít mnohem jasněji.

První vyhrání z kapsy vyhání

Ač se vám první nabídka líbí, raději se poohlédněte po dalších. Ono se totiž může ukázat, že další ubytování vypadá lépe a co víc, mohou k němu patřit další benefity. Také se poohlédněte po několika ubytovacích portálech, každý může nabízet ubytování v jiné ceně nebo s jinými službami – snídaně v ceně, transfer na letiště, slevy na půjčení auta a podobně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>