Zapomeňte na strasti všedního dne v nějakém útulném penzionu

Co takhle strávit prodloužený víkend na nějakém klidném místě a alespoň na pár vzácných okamžiků zapomenout na strasti všedního dne? Vyberte si nějaký útulný penzionek, zarezervujte si termín a vyrazte. A kam se vydat? Odpověď hledejte na serveru Penzion.cz.
Česko je plné krásných míst. Kouzelných městeček s historickými uličkami vzývajícími k podvečerním procházkám. Přírodních krás, které si mnohdy nezadají s těmi světovými. Lesů, rybníků i dramatických skalisek. Doporučit tedy jedno místo v Čechách, na němž je možné strávit pár nezapomenutelných dní, je nesmírně obtížné. A především velmi individuální. Stejně jako jeden má rád holky a druhý vdolky, tak jeden upřednostňuje města, druhý hory a třetí zamrzlé rybníky.

Vyrazte do jižních Čech

Dejme tomu, že jste si oblíbili jižní Čechy. A zajímáte se tedy o penziony v jižních Čechách. Těch tu najdete opravdu spoustu. Nejvíce žádané jsou penziony v Českém Krumlově, Třeboni a Českých Budějovicích. Výhodou Jihočeského kraje je, že ty největší turistické atrakce od sebe nedělí velké vzdálenosti. Z Českých Budějovic to je kousek do Třeboně i Českého Krumlova.

Jindřichův Hradec, Telč Slavonice

Kouzelné ovšem jsou i penziony v Jindřichově Hradci. Krásném městečku se zámkem zapsaným na seznamu světového dědictví UNESCO. Naprosto nepřekonatelná je i Telč, další jihočeské městečko, na jehož náměstí si připadáte jako uprostřed kulisy nějakého dobového filmu. Podobné to je i ve Slavonicích.

Vybírejte na Penzion.cz

A když už budete v jižních Čechách, navštivte i Kamenici nad lipou. I zde mimochodem najdete několik milých penzionků s příjemnou atmosférou. Jak vidíte, vybrat jedno místo je opravdu tvrdý oříšek. Server Penzion.cz vám ho ale pomůže rozlousknout. Když zkrátka penzion, tak na Penzion.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>