Vezměte střešní stan na dovolenou a nebojte se hmyzu ani hadů

Mnoho lidí si neumí představit spaní ve stanu zejména z jednoho zcela praktického důvodu – mají obavy z havěti. Naštěstí existují střešní stany, se kterými můžete pohodlně spát a nechtěná návštěva stanu vám nehrozí.

Pohodlí na střeše vozidla až pro 4 osoby

Ještě nevíte, jak budete trávit letní dovolenou? Přemýšlíte o tom, že byste rádi vyjeli do kempu? Děsí vás ale představa, jak to bude ve stanu vypadat, když bude mokrá tráva, trochu bláta, nebo při večerních hmyzích náletech? Stan na střechu auta je pohoda. Stále v čistu, stále v suchu. Síťka vás ochrání od hmyzu a další návštěvníci z řad zvířecí říše se k vám po žebříku nedostanou. Hurá! Vestavba do aut vám uloží bezpečně bagáž a nabídne pohodlnou kuchyňku. A máte vše, co potřebujete.

Celá rodina? Není problém!

Na střeše vašeho vlastního vozidla se pohodlně ubytují až čtyři osoby. V případě textilních stanů na střechu je to skutečně možné, a to i pokud není vaše auto bůhvíjak velké. Samonosná konstrukce, která se navíc upevní i na střechu vašeho vozu, vám tak umožní pohodlné místo k přespání pro vaše kempování.

Výhled k nezaplacení

Střešní stan je výbornou alternativou i proto, že vám nabídne dokonalý výhled při každém ranním vstávání. Je libo zastavit na místě s působivým pohledem na krajinu? Není problém. Ráno i večer můžete pozorovat působivé scenérie. Dokonalost sama. Stačí vyjít několik stupínků a jste ve svém osobním hotelu.

Asi není třeba připomínat, že zejména malé děti se mnohdy do běžného stanu dostanou, aniž by si zuly boty. Nepořádek, který zde udělají, nás pak stojí mnoho minut práce a nepříjemných povinností. Na střeše se to nestane. Obuv zůstane přesně tam, kde jí vyčleníte místo. Nehrozí, že by se stan zašpinil od drobného deště, který na něj navane písek a hlínu. Zkrátka máte stále čisto.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>