Oslava nového roku – buďte na Silvestra v zahraničí!

Vánoce a následný konec roku se nezadržitelně blíží. Někdo tyto oslavy miluje, jiný je raději doma, další to zase vnímá jako klasický den, takže není nutno pořádat oslavy nebo dělat cokoliv jiného. Láká vás na Silvestra někam odjet? A to dokonce nejen na chalupu nebo na chatu poblíž, ale například někam do zahraničí? Nabídky na silvestrovské zájezdy jsou právě v kurzu.

Zahraniční oslavy nového roku

Zahraničí. Takové destinace jako Londýn, Paříž, Řím nebo Amsterdam, zrovna tam můžete trávit poslední minuty starého roku a první minuty toho nového. Trocha cestování, relax nebo jednoduše objevování nového, to všechno můžete na svých silvestrovských cestách zažít.

Paříž

Přitahuje spoustu lidí, je turistickou destinací po celý rok, nejen na Silvestra. Může to být nejen skvělou volbou pro zamilované, ale také pro nezadané. Navštívit Eiffelovu věž, bulvár Champs-Élysées, katedrálu Notre-Dame, to a mnohá další místa lákají k návštěvě.

Řím

Milujete Itálii? Neznamená to jen pláže, moře, ale také města a památky. Nejznámější Koloseum, Pantheon nebo Španělské schody. Zde všude si můžete najít své místo pro oslavy nového roku. Kromě procházek po krásných uličkách si zde dáte výborný likér, bílé víno Pinot či vyhlášenou italskou pizzu.

Amsterdam

Nizozemí je možno navštívit v každé roční době. Během Silvestra je však skvělá právě na Silvestra. Všichni jsou zde příjemní a milí. Amsterdam je proslulý coffee shopy, jízdními koly, kanály, marihuanou nebo také domy s lucerničkami, kde si lidé užívají trošku jinou turistiku.

Londýn

Velká Británie je dalším z míst, kde můžete oslavit právě příchozí rok. Pokud jste zde nebyli, pak je nutno to napravit. Big Ben, Tower Bridge, Trafalgard. To všechno si můžete prohlédnout. A centrum Londýna? To žije silvestrovskými oslavami!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>