Kam v zimě na dovolenou?

Záleží na tom, jakou formu dovolené upřednostňujete. Proč jezdit na hory, když dáváte přednost procházkám uličkami historickým měst? Nebo užívání si ve wellness.
Propadli jste sjezdovému lyžování? Doporučujeme vám skiareály Karolinka v Beskydech, Belveder v Železné rudě, Monínec nedaleko Prahy, Ramzová v Jeseníkách nebo Pec pod Sněžkou v Krkonoších. Dáváte přednost běžkám? V tom případě vyrazte do Beskyd (ať již na Pustevny, Radegast či Martiňák), na Dlouhé Stráně, jizerskou padesátku, krkonošské Horní Mísečky, Šumavu či Vysočinu.

Upřednostňujete wellness?

Možná ale nelyžujete vůbec. V tom případě vám doporučujeme nějaký wellness rezort. Co takhle brněnský Wellness Infinit Maximus rezort? Nebo Wellness v Grandhotelu Tatra ve Velkých Karlovicích? Zážitkem je prý pobyt v Lesních lázních v Horském hotelu Čeladenka v Čeladné v Beskydech a v olomouckém Theresian Spa. Jak vidíte, nezapomenutelnou dovolenou je možné strávit i v Čechách.

Sháníte inspiraci?

Ještě to není ono? V tom případě otevřete server Hotely.cz. Jedna z otázek, která je položena na hlavní stránce, zní: Kde byste teď nejraději byli? Dokážete na ni odpovědět? Pokud ne, hned vedle se můžete inspirovat. Server vás láká k návštěvě jižní Moravy, jižních Čech i jižního Slovenska. Jako na podnose vám předkládá úžasné wellness pobyty, zve na chorvatské pláže i do maďarských lázní.

Vyrazte do Tater

Nebo už víte, kam byste rádi jeli? Láká vás třeba dovolená ve Vysokých Tatrách? Nedivíme se. Vysoké Tatry, to nejsou jen majestátní hory, ale také tatranská plesa s modrými hladinami, symbolický cintorín a proslulé tatranské vodopády. Dovolená v Tatrách zkrátka určitě stojí za to,

Vybírejte na Hotel.cz

A kde si zarezervovat ubytování ve Vysokých Tatrách? Kde jinde než na serveru Hotely.cz. Hotely ve Vysokých Tatrách, to jsou luxusní pětihvězdičkové i cenově dostupné chaty. Sháníte třeba hotely v Popradu? Máte je mít. Stejně jako hotely ve Staré Lesné, Velké Lomnici, ve Ždiaru, Nové Lesné, Kežmarku ai na Štrbském Plese. Stačí si jen vybrat, zarezervovat termín, sbalit se a jet. Pokud plánujete zimní dovolenou, vybírejte si hotely a ubytování na Hotely.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>