Co vidět v Barceloně?

Jezdíte na krátké výlety po evropských městech? Máte rádi cestování obecně? Pak vám určitě doporučujeme k návštěvě Barcelonu. Tato španělská metropole má hodně co nabídnout. Máte rádi moře? Máte rádi kopce a památky? Pak jste v Barceloně správně, protože ta toto všechno poskytuje. Určitě stojí za zhlédnutí!

Zapadlé uličky i temperament

Máte-li rádi rozlehlá náměstíčka, zapadlé uličky, klidné tempo během dne a vášeň během večerů a noci? Barcelona vás naprosto uchvátí! Můžete si například půjčit skútr a vyrazit na výlet po krásách Barcelony. Můžete vyjet například do kopců, potěšit se západem slunce nebo jen tak pozorovat krajinu.

Krásné památky

Jestliže máte rádi památky, pak vás jistě ohromí La Sagrada Família a to i poté, co jí uvidíte po několikáté. Podobně je na tom Parc Güell. Navštivte také La Pedrera, Casa Battló nebo také Casa Vicens. Za návštěvu stojí také Torre Agbar, Fish nebo Pavilion.

Jídlo

Milovníci jídla a zejména pak mořských plodů zde budou jako v nebi. La Paradetta je síť malých jídelen, kde si objednáte to, co chcete a také si můžete říci o to, jakým způsobem mořské plody upravit. Za málo peněz hodně muziky a to skvělé muziky! Barcelonu musíte také ochutnat a to v podobě tapas. Skvělé jsou v Baru Mut. Španělské klasické pokrmy si můžete dát ve Flax&Kale.

Odpočinek v kavárně

Pokud po celém dopoledni, kdy jste chodili po městě chcete po obědě chvíli odpočinku, pak si dejte dobrou španělskou kávu a něco dobrého k tomu. Káva ve stylovém coffee trucku SKYE chutná velmi dobře, popřípadě můžete navštívit Café Federal. A něco sladkého k zakousnutí? To dostanete v Cup&Cake. Tak vzhůru do Barcelony!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>