5 nejlepších aquaparků v Česku

Kdy jindy, než právě v horkých letních prázdninových dnech vyrazit do aquaparku? Ať už sami, s přáteli nebo s rodinou a dětmi, vydat se můžete do některého z následujících aquaparků, které patří mezi nejlepší u nás.

Aquaparků je u nás spousta, v každém větším městě najdete alespoň jeden. Pokud však chcete z návštěvy aquaparku udělat letní zážitek, navštivte některý z níže uvedených.

Aquapalace Praha

Největší aquapark ve střední Evropě se nachází v pražských Čestlicích. Na rozloze přesahující devět tisíc metrů čtverečních naleznete nespočet atrakcí – tobogány a skluzavky všeho druhu, spacebowl, divokou řeku, potápěčskou jámu nebo hypogán. Dospělí jistě ocení možnost návštěvy sauny, wellness procedur a masáží.

Aqualand Moravia

Lidé z Moravy nemusí zoufat, nedaleko Brna v Pasohlávkách se nachází aqualand s celkem dvanácti bazény a více než dvaceti různými tobogány a skluzavkami.

Aquapark Liberec – Centrum Babylon

Na severu Čech můžete navštívit aquapark, který se inspiroval příběhy Julese Verna. Nechte se unášet divokou řekou, překonejte Tarzanovu stezku, vyzkoušejte aquazorbing, pronikněte do tajuplného světa mořských živočichů, nebo se prostě a jednoduše přijďte osvěžit.

Aquapark Špindlerův Mlýn

Pokud zrovna zlézáte Krkonoše, zastavte se také ve Špindlerově Mlýně a odreagujte se v místním aquaparku. Rozlohou není velký, nabízí však celou řadu vodních radovánek, masáží, vířivek a dokonce solnou jeskyni.

Aquaforum Františkovy Lázně

Na západě Čech se můžete přijít vykoupat do historických prostor Františkových lázní, kde na vás nečekají jen tobogány, vodní stěny, jeskyně, protiproudy a různé druhy vířivých proudů, ale také sauna a venkovní i vnitřní bazény.

Vydejte se s rodinou či s přáteli do některého z oblíbených aquaparků a užijte si horké letní dny i ve městě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>