Cestujte se Slevomatem!

Chtěli byste si užít prodloužený víkend, ale nechcete platit vysoké částky? Zkuste využít slevy na internetu!

Internet je úžasný vynález, mimo jiné nám totiž zprostředkovává spoustu možností, jak levně cestovat, relaxovat a poznávat nová místa. Jedním z portálů, který využívají desítky tisíc lidí už řadu let, je právě Slevomat. Co na něm například seženete?

Romantické pobyty pro dva

Vybírejte si z více než tisíce nabídek na romantické prodloužené víkendy za skvělé ceny – wellness, lázně, hotely. Prodloužený víkend nebo třeba celý týden může strávit na nějaké aktivní dovolené, stejně jako na pobytu pro cyklisty, v rodinném resortu nebo v pronajaté chatce (pravda, to se hodí spíš na letní měsíce, ale ta možnost tady je).

Slevomat vám zobrazuje zlevněnou cenu, které se jen velmi těžko odolává. Často se jedná o snahu středisek zaplnit volné pokoje, a tak nabízejí tyto výhodné koupě. Jednoduše zakoupíte pobyt, vytisknete kupon a ten pak odevzdáte při ubytování.

Cestujte…všude!

Na Slevomatu je skvělé, že se rozhodně nespecializuje jen na Českou nebo Slovenskou republiku. Seženete tady totiž jak slevy, které se dají uplatnit po celé republice, tak například výhodné zájezdy do zahraničí – k moři, na adventní trhy nebo na hory.

Vyrazte třeba do Špindlu!

Chtěli byste se se svou polovičkou oddat na dva dny relaxu v hotelu ve Špindlerově mlýně za necelé dva tisíce korun? Polopenze a na celou dobu pobytu zpřístupněné wellness jsou v ceně!

Slevomat je ideální dárek

Nevíte, čím obdarovat příbuzné? Nepřišli jste na to, co věnovat svým blízkým pod stromeček? Slevový poukaz může být tím pravým dárkem, díky němuž obdarovaný zažije něco nového.

Důležité je také vědět, že pokud nebudete moct poukaz nakonec využít, můžete jej vrátit a dostanete zpět své peníze. Takže proč příště necestovat právě díky Slevomatu?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>