V Praze se ubytujte v luxusním hotelu, který se nachází v jejím centru

Chystáte-li se ubytovat v Praze, pak je dobrou volbou Luxusní hotel Praha The Emblem Prague. Hotel je umístěný v samém srdci Prahy a představuje kombinaci historického kouzla a moderního designu. Každému návštěvníkovi poskytne jedinečnou, stylovou a nezapomenutelnou atmosféru.

Ubytovací služby

V hotelu naleznete 59 luxusních pokojů a několik apartmánů. Všechny jsou navržené individuálně a každý návrh klade důraz na detail. Pokoje jsou dostatečně prostorné a dokonale vybavené. íky tomu poskytují vše potřebné pro pohodový a ničím nerušený pobyt. Součástí výbavy je klimatizace, minibar a samozřejmostí je i připojení k internetu.

Stravovací služby

Hotel disponuje vlastní restaurací, kde můžete využít třeba možnost obchodní snídaně Praha. Ta se podává v soukromé snídaňové místnosti, do které se vejde deset lidí. Pokud tedy potřebujete uzavřít dohodu nad lahodným jídlem, je tento hotel ideální volbou. 

Hotelová restaurace nabízí spojení tradiční české a mezinárodní kuchyně. Pro přípravu lahodných pokrmů se využívají především lokální suroviny.

Wellness služby

Hotel nabízí také Wellness Staré Město, jehož součástí je sauna, parní lázeň, fitness centrum a využít můžete také různé lázeňské procedury. Nejen ubytovaní hoteloví hosté tak mohou relaxovat v příjemném prostředí. 

Na závěr

Hotel Emblem Prague má ideální polohu v pěší vzdálenosti od mnoha oblíbených pražských památek, včetně Staroměstského náměstí, Karlova mostu a Pražského hradu. Hotel také nabízí personalizované služby concierge, které hostům pomohou s dopravou nebo prohlídkou památek.
Celkově The Emblem Prague nabízí luxusní a nezapomenutelný pobyt v srdci Prahy, který kombinuje moderní vybavení s tradiční elegancí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>