Léto končí? Zaleťte si do Egypta a užijte si prodloužené léto

Léto už je bezpochyby pryč. O tom není žádných pochyb. Pokud však patříte k milovníkům sluníčka a nechcete si takovou situaci připustit, existujte řešení. A tím je dovolená v Egyptě. Jednoduše si objednejte zájezd na poslední chvíli, sbalte se a vyrazte. Tímto krokem si totiž prodloužíte léto a prožijete bezpočet překrásných okamžiků. Ať už sami nebo s rodinou a přáteli.

Marsa Alam láká na skvělé zázemí

Jestliže nemáte představu o tom, do jakých částí Egypta se vydat, trochu vám napovíme. Volte místo bezpečné, turisticky populární a v kombinaci s plnohodnotným servisem. Tohle všechno můžete nalézt v dovolenkovém ráji nazývaném Marsa Alam. Právě toto místo je doslova protnuté bezpočtem komfortních rezidencí a luxusních hotelů.

V nich se domůžete shodných cen, jak za ubytování v Evropě, jen o několik tříd výše. Toho si povšimnete na kompletních službách, od hotelových poslíčků až po celodenní doplňování pokrmů. Ostatně All-inclusive servis je v tomto případě naprostou samozřejmostí. A pokud jste v Marsa Alam už byli a rádi byste navštívili jiné místo Egypta, máte bezpochyby možnost.

Kam jinam v Egyptě?

Ano, někteří čtenáři už možná správně tuší, že máme na mysli město Hurghada. Lokalitu protnutou přepychem a nadstandardem ve všech ohledech. Do této destinace se dopravíte letadlem během několika hodin a můžete si užívat silných slunečních paprsků, i když u nás v České republice už pomalu začíná opravdový podzim.

Hurghada je mimo jiné spojena s výhodnými cenami, a to především v tomto ročním období, kdy můžete využít řady last minute zájezdů. Egypt je zkrátka vaší stoprocentní záchranou, pokud se nehodláte smířit s tím, že už se v ČR neopálíte a léto je nadobro pryž. U egyptských velkoměst to tak rozhodně není a dovolenková sezóna tam ještě nějaký ten týden bude směle pokračovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>