Botanique hotel: Optimální místo pro pořádání konferencí v Praze

Potřebujete konferenční prostory v Praze pro pořádání konference, školení anebo jiné akce? Pokud ano, nabízí se spousta zajímavých ubytovacích kapacit. Ne všechny ovšem dokážou splnit požadavky na dostatek místa, reprezentativní vzhled konferenčních místností a také další důležitá kritéria. Naším tipem je hotel Jurys Inn nacházející se v samotném srdci hlavního města zhruba 5 minut od zastávky pražského metra Florenc. Podmínky zde jsou skutečně optimální. Ostatně přesvědčíme vás o tom v následujících řádcích.

Riverdance, nebo Hibernia?

Oba dva cizí názvy patří dvěma místnostem, jež jsou ideální pro pořádání nejrůznějších akcí. Riverdance je obrovská konferenční místnost o ploše 990 m². Nachází v přízemí samotného hotelu, a to hned vedle restaurace. Získáte tak komplexní servis při jakékoli konferenci, workshopu nebo jiné akci. Další místnost pro pořádání menších workshopů či firemních porad nabízí tento konferenční hotel v Praze také. Jmenuje se Hibernia a její rozloha činí 667 m². Obě dvě místnosti jsou kompletně multimediálně vybavené a zajištěn je samozřejmě i catering a ostatní služby.

Syndicate Room

Jestliže potřebujete spíše prostor pro setkání menšího charakteru v soukromí, vsaďte na Syndicate Room. Jednání malých skupin tady probíhají v pravidelných intervalech. Jedná se v podstatě o sedm menších plně vybavených místností o velikosti 30 m². Jinak má tento hotel na Florenci i dost dalších předností.

Gastronomické speciality

Určitě musíme upozornit na stylovou restauraci v tomto hotelu. Jedná se v podstatě o moderní bistro v Praze, které nabízí hodně zajímavých specialit. Dát si zde lze spousty míchaných koktejlů a drinků. K dispozici jsou tradiční česká gastronomie, polední i sezonní menu. S prázdným žaludkem vás tady stoprocentně odejít nenechají, a navíc si maximálně pochutnáte!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>