Odhoďte strach a vyrazte poznat exotiku, nebudete litovat

Chorvatsko, Itálie, Řecko, Bulharsko, Slovensko. To jsou asi nejoblíbenější české dovolenkové destinace. Je to docela škoda, protože svět nabízí daleko více zážitků. Dovolená na neobvyklém místě sice bude dražší, než když pojedete autem do Chorvatska, budete kvůli ní muset obětovat trochu komfortu, ale zážitky budou úplně nesrovnatelné s těmi, které si odvážíte po týdnu ležení u moře.

Většina Čechů je při plánování dovolené dost konzervativní. Možná je to kvůli penězům, ale dost velkou roli pravděpodobně hraje i strach z neznáma a veškerého zařizování. Na exotickou dovolenou však můžete odjet i zcela bez starostí – třeba s cestovní kanceláří Monoï.

Nechte si naplánovat dovolenou na míru

CK Monoï (název označuje tahitský olej s úžasnou vůní) se už dvacet let stará o své zákazníky, kteří touží po něčem nestandardním. Plánuje jim dovolené ve Finsku, USA, na Srí Lance, na Fiji, v Peru či přímo na zaoceánské lodi, díky níž poznají několik destinací. Využívá přitom místních partnerů, agentur a renomovaných leteckých společností. Každá exotická dovolená podle jejich plánu je sice nezapomenutelným dobrodružstvím, avšak vše je 100% bezpečné. A to i když se vydáte do domorodých oblastí a na místa, kam běžná noha turistova nevkročí.

Nemusíte přijít s žádným konkrétním návrhem

Víte, že netoužíte po žádné masové dovolené, ale nemáte tušení, co byste přesně z toho obrovského světa chtěli vidět? Nemusíte mít konkrétní představu, v CK Monoï vám něco vymyslí. Berou ohled na vaše zájmy i preference, exotická dovolená na míru tedy může být zaměřená například na kulinářské zážitky, rybaření, tradiční indickou medicínu Ájurvédu či cokoliv jiného. Nemyslete si, že pod slovem „exotika“ se skrývají pouze deštné pralesy, pouště a pláže. Budete se divit, kolik nezapomenutelných zážitků lze zažít i tady v Evropě. Navštivte CK Monoï (osobní setkání je pro naplánování dokonalé dovolené nezbytné) a uvidíte sami.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>