Titul MBA je uznávaný v ČR i ve světě

Je pro vás vaše kariéra důležitá? Chcete být úspěšní ve své profesi a neustále se zdokonalovat? Pak je vám určitě jasné, že získáním vysokoškolského diplomu práce na sobě samém zdaleka nekončí. Pokud vám nevyhovuje pouze samostudium, ale chcete se vydat cestou organizovaného vzdělávání, zaměřte se na manažerské programy. Úspěšný absolvent získá profesní titul MBA, který se uvádí za jménem. Své pevné místo má jak v zahraničí, tak v České republice.

Studium MBA je zaměřené na praxi a užití dovedností v návaznosti na to, čemu se zrovna věnujete na své profesní dráze. Počítá se totiž s tím, že studenti jsou dospělí pracující lidé.

Široká škála nabízených specializací zajistí, že si vybere nejvhodnější zaměření i ten nejnáročnější zájemce o studium. Díky nově získaným poznatkům a dovednostem absolventi prohloubí svou kvalifikaci, získají zajímavé kontakty a posunou se na vyšší, lépe finančně ohodnocenou pracovní pozici. Právě tyto přínosy ve svých referencích bývalí studenti vzdělávací instituce European School of Business Management SE zmiňují nejčastěji.

Základem je dobrá škola

Právě výběr školy má hodně velký vliv na to, jak bude studium probíhat. Zmiňovaná ESBM vychází ze zkušeností zahraničních univerzit a používá Oxfordský model studia, který se zaměřuje na logické schopnosti a jejich užití v reálném životě a praxi.

Velkou výhodou je možnost absolvovat velkou část studia přes internet. Moderní online studium si tedy každý přizpůsobí svým časovým možnostem. Však je možné začít studovat kdykoliv během roku a studijní program si také sestavujete sami.

Ať už se orientujete na zdravotnictví, pojišťovnictví, bankovnictví, sport, hotelnictví či jiné obory, u ESBM si svou specializaci najdete. Poskytnou vám studium na mezinárodní úrovni, které vám nejen dá uznávaný titul, ale především vás naučí dovednosti oceňované po celém světě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>