Kam jedete letos na dovolenou?

Kam jedete letos na dovolenou? Otázka, která se blížícím létem stále častěji ozývá při komunikaci přátel, známých, rodiny i z doslechu v okolí. My vám dnes poradíme dvě destinace, které nejsou až tak známé, přesto patří svým půvabem mezi ty nejkrásnější.

Sardinie

Co takhle dovolená Sardinie letecky? Nádherné pláže, tyrkysové moře, pestré pobřeží, liduprázdné a o to zajímavější vnitrozemí. Tento druhý největší italský ostrov má jednu velkou výhodou a pýchu. Pobřeží Costa Smeralda, neboli Smaragdové pobřeží.

Celebrity, filmové hvězdy i političtí oligarchové. Ti všichni si Smaragdové pobřeží natolik oblíbili. Zdejší pláže jsou jedny z nejkrásnějších v celé Itálii. To platí i o italských letoviscích. Mezi nejvěhlasnější a celebritami nejvyhledávanější patří Porto Cervo, které tepe životem. Milovníci klidu mohou vyjet na poloostrov Capo Figari, kde si najdou místečko jen pro sebe na liduprázdných písečných plážích.

Tradičnější Kypr

Podle nás je Kypr destinace, která se nesetkává u českých turistů s takovou popularitou, jakou by si vysloužila. Možná za to mohou lehce vyšší ceny zájezdů (oproti například Turecku či Tunisu), možná neznalost krásy Kyperského pobřeží. Vždyť právě na Kypru se nachází dvě z deseti nejkrásnějších pláží Evropy.

Dovolená Kypr all inclusive je náš tip. Za své peníze dostanete komfortní nabídku služeb od neomezené konzumace jídla a pití až po možnost využívat hotelová sportoviště a vybavení zcela zdarma. V případě, že si vyberete hotel přímo u moře, budete mít zdarma k dispozici také lehátka a slunečníky na pláži.

A kam vyrazit? Nejkrásnější pláží se pyšní letovisko Ayia Napa, následováno letoviskem Protaras. V obou letoviscích se můžete těšit na písečné pláže s pozvolným vstupem do moře (vhodné pro rodiny s dětmi), zábavné večery i možnost poznat krásy pobřeží z výletní lodi.

A teď už víte, kam na dovolenou k moři v letošním roce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>