Kvalitní ubytování ve Zlíně – U Johana

Ubytování Zlín vám poskytne k výletům potřebné náležitosti, které se týkají možností, o kterých se vám doposud nesnilo. Penzion s restaurací je poblíž silnice, což svědčí pro jeho dostupnost, ale i jisté obavy z hlediska návštěvníků. Není se čeho bát, protože koncept byl navržen tak, aby uspokojil klienty i tím, že je částečně obklopen přírodou. Možná tak máte pocit, že se dostáváte k frekventovanému místu, ale lokalita je tu klidná, posazená v srdci přírody. Ubytování Zlín doslova sálá teplem rodinného krbu spojeného s tradicí a krajovým jídlem, nově podtrženým o světovou gastronomii.

1

2Výborná tu ovšem není jen kuchyně. Lidé se tu setkají s milým a vstřícným personálem, který nabídne i nocleh. Pro návštěvníky jsou připraveny antialergické přikrývky a zdravotní matrace. Rodiče s dětmi si zamilují nádhernou scenérii jako na dlani s dětským konceptem v podobě hřiště a skluzavky. V areálu je dostatek míst k parkování, ale člověk k nám jistě trefí i pěšky nebo trolejbusem. Pokud se zdržíte déle, tak ubytování Zlín nabízí k dispozici vybavené pokoje s nádechem komfortu dnešní doby, stylizované ve dřevě s příjemnou domácí atmosférou – ideální pro vaše hosty – obchodní partnery, návštěvy domácí i zahraniční, přátele nebo rodinu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>