Půjčovna obytných vozů

Chcete zažít dobrodružné léto a přenocovat například tam, kde se Vám to po cestě zrovna zalíbí? Zkuste si půjčit obytný vůz. Naše firma OBYTNÁ AUTA PRAHA je rodinná půjčovna obytných vozů disponující velmi komfortními novými modely vyrobenými v Německu. Slovo komfortní zdůrazňujeme proto, že pohodlí našich zákazníků je pro nás opravdu klíčové. A pokud něco ještě více, než Vaše pohodlí na cestě, pak zcela jistě Vaše bezpečnost.

Obytné automobily naší půjčovny jsou k dispozici na minimální dobu vypůjčení tří dnů. Také je nutné, abyste pro řízení obytného vozu splňovali podmínku věku 21 let a praxi se řízením minimálně tři roky. Avšak poskytneme Vám i mnoho benefitů. Pokud si budete chtít v naší půjčovně obytný vůz půjčit, dostanete předem šedesátiminutové školení, jak správně s obytným automobilem zacházet. I to přispívá bezpečnosti a lépe se se zařízeními seznámíte. Tím snížíme rizika, že by Vás na cestách mohla potkat nepříjemná překvapení.

S půjčováním obytných aut máme již hodně zkušeností, proto jsme do nich umístili vše, co jistě na své cestě uvítáte. Najdete zde ledničku spolu s mrazákem, chemické wc, tempomat, plynové topení, plynový sporák se třemi plotýnkami k dispozici na celodenní „kuchtění“, kuchyňský dřez, klimatizaci a další praktické pomůcky. Pokud plánujete strávit dobrodružné léto v obytném voze a rádi byste si zjistili více informací, neváhejte se na nás obrátit. Dobrodružství se meze nekladou! Budeme se na Vás těšit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>