Letní dovolená na zámku: co všechno vám může nabídnout?

Máte již plány na nejlepší období v roce? Letní dovolená nemusí být vždycky jenom u more. Aj doma v Čechách máme krásné zákutí.

Co tak se poobhlednout po nečem takém jako jsou zámecké hotely? Podívejte se, co vám dovolena na českém zámku může nabídnout. Je se na co těšit.

Luxusní hotel Chateau Herálec má na léto připravených spoustu jedinečných aktivit, na které budete ještě dlouho vzpomínat. Pojďme si některé z nich přiblížit:

Aktivní letná dovolená na zámku

Tohle nebude jenom takové klasické ubytování na zámku. Během dně si tu užijete například jízdu zámecký kabrioletem, jízdu na zámeckých kolech nebe romantickou procházku s nordic walking hůlkami. Naši fitness manažeři pro vás připravili několik tras v okolí zámku, abyste nasál krásy zdejší přírody plnými doušky.

Výlet na mléčnou farmu

Vybrat se s námi můžete i na Mléčná farmu. Pojďte s námi nahlédnout do tajů výroby lahodných sýrů, tvarohu a dalších produktů z čerstvého mléka Vysočiny. Tohle místo vás okouzlit, dozvíte se zde spoustu zajímavostí, uvidíte i zvířátka, která na farmě chovají, a ochutnáte lahodné čerstvé produkty.

Zámecký piknik v parku

Pokud by jste rádi zůstalo pooddychovat v zámeckém parku, rozhodně byste měli zažít zámecký piknik. Místo si můžete vybrat a my vám připravíme košík plný místních dobrot, ke tomu láhev vína a krásný slunečný den může začít.

Romantická večerní opekačka

Ku létu neodbytne patří opekačka a romantické posezení u ohně. Najednou mají večery na zámku ještě o něco větší často. Opečte si vybrané pochoutky z našeho ohňového menu přímo na zámeckém nádvoří a ku této lesní romantice vám rádi uvaříme punč anebo naservírujeme „svařáka“.

Po celém dni se je na co těšit

A večer na vás čeká naše Wellness & Spa by L’Occitane s bazénem pod historickými klenbami, velká finská, bylinková finská a parní sauna, silencárium či soukromá vírivka ve věžičce. A pak se spokojeni odeberete do luxusních zámeckých pokojů, které vám uzpůsobíme podle jedinečného pillow menu.

Tak co říkáte? Představujete si ideální letní dovolenou nějak takto?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>