Míříte do Prahy? Máme tip na levné a komfortní ubytování!

Praha je nádherné město, které se stabilně řadí na přední příčky nejoblíbenějších turistických míst Evropy. Pokud jste se rozhodli, že si uděláte výlet právě do matičky Prahy, jeden den vám určitě stačit nebude. Zapátrali jsme a našli místo, kde se i vy můžete ubytovat levně a komfortně!

Jedno místo nabízí hned několik možností

Pokud hledáte levné ubytování Praha, určitě vás musí zajímat nabídka Rezidence Topolová. Jedná se o multifunkční ubytovací zařízení, které nabízí hned několik kategorií pokojů. Na své si zde přijdou „baťůžkáři“ i ti, kdo si potrpí na vysoký komfort.

Nejlevněji se můžete ubytovat v pokojích typu hostel. K dispozici jsou 1 až 3 lůžkové pokoje se základním vybavením (postel, skříně, oční stolky a další.). Hostelové pokoje jsou řešeny buňkovým systémem – pro dva pokoje je vždy společné sociální zařízení.

travelspy.cz_rezidencetopolova_cz_01

V rámci Rezidence funguje i penzion Praha, možné je ubytování ve 2 či 3 lůžkových pokojích. Jestliže chcete ještě vyšší komfort, budou vás zajímat pokoje hotelového typu. Ty jsou vybaveny LED televizí a k dispozici je wi-fi připojení. Velmi komfortní jsou také apartmány, které mají i vlastní kuchyň. Ceny vás určitě potěší, například za dvojlůžkový pokoj hostelového typu zaplatíte jen 520 Kč (1 lůžko = 260 Kč). Cena se ještě úměrně snižuje dle počtu nocí.

travelspy.cz_rezidencetopolova_cz_02

Lokalita a služby, které potěší

Výhodou Rezidence Topolová není jen nízká cena. Těžit budete i z její polohy. Nachází se totiž na Praze 10, odkud je to blízko i do centra města. Pokud pojedete do Prahy autem, bezplatně můžete parkovat hned v blízkém okolí Rezidence. Potěší, že v místě se nachází i obchody, restaurace a další služby. Pokud po náročném výletě budete mít hlad, můžete si zajít do restaurace, která se nachází přímo v objektu, otevřena je od 11:00 do 23:00 za polední menu zaplatíte třeba jen 89 Kč. Více se dozvíte na rezidencetopolova.cz.

travelspy.cz_rezidencetopolova_cz_03

A na závěr doporučujeme ještě tuto rubriku, kde najdete tipy na výlety po Praze i jejím okolí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>