Pod stromeček se hodí wellness zážitek

Stále si lámete hlavu, co byste dali svým blízkým jako dárek, a to nejen od Ježíška? Zapomeňte na měkké dárky či obyčejnou obálku s penězi. Buďte originální a zároveň si buďte jistí, že obdarovaného potěšíte. Už nemusíte vymýšlet nic složitého, co lze po svátcích vyměnit za lepší. Nikdy nic nezkazíte, když se rozhodnete darovat oblíbené wellness pobyty.

Ozdravný pobyt v lázních

Zdraví, relaxace, rodinná atmosféra a klid od práce. To jsou přání, která slýcháme. A přitom jdou splnit jedním poukazem. Jestliže se rozhodnete koupit svým blízkým wellness víkend pro dva, tohle všechno jim splníte. Vybrat můžete například největší moravské lázně Luhačovice, kde najdete klidné prostředí, dobrou gastronomii i potřebné procedury. Tamní Augustiniánský dům má svoji tradici už od roku 1904, kdy se tu ubytovávali kněží a katolické rodiny. Architekt se nechal inspirovat anglickými venkovskými stavbami a použil lomový kámen. Dlouhou dobu se sem jezdil léčit i Leoš Janáček, který tu nacházel mnoho inspirace pro svoji tvorbu.

Jídlo, wellness a odpočinek

Pokud zakoupíte wellness pobyt jako dárek, dostanete v jedné ceně hned několik služeb. Dvě osoby se mohou ubytovat v různých pokojích. Klasický pokoj nahraďte při slavnostnějších příležitostech za rodinný pokoj či apartmá v elegantním stylu s prosklenou koupelnou. Nebo využijte přímo Apartmá Leoše Janáčka s plochou padesát metrů čtverečních, kde je terasa a vana pro dva. Ubytovaní získají snídaně, tříchodové večeře a odpolední občerstvení s možností dokoupení obědového menu. Mají neomezený vstup do wellness & spa centra Harmonie po celou dobu pobytu. Na pokojích jsou pro ně nachystané pantofle a župany. Samozřejmostí jsou klimatizace, wifi a parkování v areálu hotelu. Na začátku dostanou jako přivítání uvítací nápoj.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>