Poznávací zájezd do Irska vám vytvoří vzpomínky na celý život

Koukněte se do kalendáře. Ihned si uvědomíte, že letní dovolená je za rohem. Pokud jste ji tudíž nezačali doposud plánovat, právě je nejvyšší čas začít. Váháte? Pak vám ostatní lidé vykoupí nejlepší zájezdy i nejpohodlnější pokoje. Proč musíte tento rok vyzkoušet poznávací zájezd do Irska?

Poznávací zájezd plný historie

Irsko je země plná historie, zajímavé kultury, tajemných hradů, nádherné přírody i klasických putyk. Každý si zkrátka přijde na to své.

Přesně proto si v žádném případě nesmíte nechat ujít zájezd do Irska. Díky němu totiž získáte opravdu pečlivě promyšlený plán, budete mít zajištěné ubytování i stravu, přepravu, naplánované výlety… Rovnou tedy můžete zapomenout na stres a nekonečné shánění spojů i hotelů na vlastní pěst. Prostě a jednoduše si budete jen užívat.

Co vše poznáte?

Tento poznávací zájezd má pod palcem oblíbená cestovní kancelář Vsacan Tour. Dočkáte se dvanáctidenního poznávání irské kultury, přírody, architektury i historie.

Ihned po svém připlutí do Dublinu se můžete začít těšit na prohlídku tohoto hlavního města. Podíváte se na katedrálu sv. Patrika, tamní hrad ze třináctého století, starý parlament, kolej Nejsvětější trojce a další památky. Poté na vás čeká hotel, výborná večere a spánek.

Další den bude zaměřený spíše na přírodní krásy vyhlášeného Údolí dvou jezer. Dokonce si projdete i klášterní komplex ze šestého století.

Vyjmenovat všechny zážitky není v silách jednoho článku. Raději si tedy rozklikněte webové stránky pod výše vloženými odkazy. Ihned si budete moci přečíst kompletní itinerář poznávacího zájezdu do Irska. Budete nadšení!

Jak jsme již řekli, s rezervací příliš neváhejte. Přesně v tento okamžik totiž ostatní lidé hledají volné zájezdy, hotely a všechny si je rezervují.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>