Poznávací zájezdy – unikátní přehlídka věhlasných měst

Lidé si v poslední době oblíbili poznávací zájezdy. Není divu, nikoho nebaví pouhá relaxace u moře. Proč nespojit příjemné s užitečným? Díky poznávacím zájezdům prozkoumáte nejkrásnější evropská města. Většina z nich jsou dosažitelná letadlem do dvou hodin. Mezi žhavé kandidáty patří fenomenální Paříž, dechberoucí Řím anebo majestátný Petrohrad.

Paříž – město zamilovaných

Nelze pochybovat o tom, že je hlavní město Francie nejpřitažlivější valentýnskou metropolí v Evropě, možná i na světě. Nesmíte zapomenout na Eiffelovu věž, Louvre, katedrálu Notre Dame ani noční procházku městem. Za zmínku stojí impozantní výhledy na památky z restaurací. Nejenže si užijete romantiku, ale rovněž ochutnáte francouzské pokrmy a šampaňské. Poznávací zájezd Paříž je prostě trefa do černého.

Řím – na křídlech historie

Věčné město, jak se Římu přezdívá, upoutá italskou historií, pamětihodnostmi, výbornou gastronomií i blízkostí Středozemního moře. Poznávací zájezd Řím vám zavede k famózním pokladům architektury. Na vlastní oči spatříte Koloseum, Forum Romanum, Pantheon, Andělský hrad i baziliku svatého Petra ve Vatikánu. Na každém kroku na vás dýchne kouzlo dob dávno minulých.

Petrohrad – diamant na řece Něvě

Pokud už vás neláká přeslavný Řím ani překrásná Paříž, rozhodněte se pro poznávací zájezd do Petrohradu. Vaše kroky povedou k Zimnímu paláci, kde před mnoha lety sídlila carská rodina. Velkým lákadlem je Ermitáž, která patří k nejprestižnějším muzeím na světě. Svou výjimečnost má také Petropavlovská pevnost s chrámem. Muzeum antropologie a etnografie, petrohradský balet, křižník Aurora i jízda metrem mají v sobě něco magického. Neseďte doma a podívejte se na webové stránky http://www.redok.cz/poznavaci-zajezdy/rusko/. Vybírejte z parádních nabídek, které vás ihned ohromí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>