Přivítejte podzim v lázních!

Léto se s námi pomalu loučí a předává své žezlo chladnějšímu podzimu. Teploty klesají, slunečních paprsků ubývá a my se pomalu začínáme přemísťovat z exteriéfrů do interiéru. A místo do otevřených bazénů a rybníků začínáme navštěvovat bazény vnitřní a lázeňské domy. A kam vyrazit?

Podzim v lázních má své neopakovatelné kouzlo. Lázeňské parky hrají všemi barvami, kterými by nepohrdnul ani akademický malíř, a posezení na lavičkách se tak mění v umělecký zážitek. Čím více ale klesají venkovní teploty, tím více lavičky zejí prázdnotou. Do lázní se ale přeci jen nejezdí vysedávat na lavičkách, ale za zdravím. Lázeňskými procedurami, koupelemi a masážemi, které z nás udělají lepšího člověka. Zdravějšího a odpočatějšího. Zamlouvá se vám tento scénář? Tak přestaňte snít a učiňte z něj realitu. České lázně vás přivítají s otevřenou náručí. A kam vyrazit? Tato otázka naštěstí nezůstane dlouho bez odpovědi. Nabídka podzimních lázeňských pobytů je vskutku bohatá.

Ozdravný pobyt v Poděbradech

Seniorům a nejenom těm lze doporučit například Ozdravný pobyt senior, který mají ve svém portfoliu lázně Poděbrady. Konkrétně luxusní čtyřhvězdičkový hotel Spa Felicitas. Jedná se o šestidenní ozdravný pobyt s lékařskou konzultací, pěti procedurami, polopenzí, pitnou kúrou a neomezeným vstupem do bazénu, během kterého si stoprocentně odppočinete a naberete nové síly? A cena? Něco málo přes 13 tisíc korun.

Pobyt Harmonie v Třeboni

Raději byste něco kratšího, a tím pádem i levnějšího? Nabízí se třeba čtyřdenní pobyt Harmonie, který nabízejí lázně Třeboň. Tamní lázeňský dům Aurora si pro vás připravil program skládající se ze slatinné koupele, perličkové koupele a klasické i mechanické masáže. A pozor, v ceně je i vstup do fitness, vnitřních a venkovních bazénů Třeboňského vodního světa a jeden vstup do tamního saunového světa. No, posuďte sami – nezní to lákavě?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>