4 tipy, kam vzít děti na výlet

Kam vzít děti na výlet, to je neustálé dilema, které čas od času řeší mnoho z nás. Pojďme se proto společně podívat, kam s dětmi vyrazit na výlet, zábavou i dobrodružstvím. Můžete vyrazit za zvířátky, pokladem, pohádkami, na zábavnou show i do přírody. Připravte svým dětem další hezké vzpomínky.

ZOO Praha

Zoologická zahrada Praha má připraveno mnoho akcí pro děti. Stačí kouknout na její stránky a nechat se inspirovat. A i když zde žádná akce zrovna probíhat nebude, nudit se zde s dětmi rozhodně nebudete. Čekají vás kromě zvířat i dětské koutky a hřiště plné her a zábavy třeba v jihoamerickém stylu. Děti si mohou zahrát na bubny nebo se stát na malou chvíli indiánem. Poradíme vám také kam s dětmi na celý den, když třeba prší. Čtěte dál!

Vertical Park

Vertical Park je vhodný spíše pro větší děti a asi zde nestrávíte celý den. Nachází přímo v centru Harrachova a dospělí i větší děti si zde mohou vyzkoušet třeba obří houpačku známou jako Big Swing, horolezeckou stěnu a akrobatické umění na bungee trampolíně. Pro nejmenší děti je pak v tomto areálu dětská trampolína a ohrada s kozami i kůzlaty kamerunskými. Horolezecká stěna je vysoká 10 metrů i s převisem. Je částečně krytá a nabízí hned několik lezeckých cest a různé obtížnosti.

Motokáry Liberec

Motokáry Liberec, to je největší krytá motokárová trať, která se nachází v Severních Čechách. Čeká vás sport bar s výhledem na trať a mnoho zábavy pro celou rodinu. Dětem od 6. let zde dokonce nabízí motokáru s motorem Honda a k tomu i X-BOX 360 trenažér se sportovním sedadlem. Navíc jsou zajištěny i doprovodné programy. Děti pod 15 let sem smí pouze v doprovodu zákonných zástupců. Adrenalinu a zábavy je zde dost, na celý den to ale není.

Zážitkový zábavní areál Fábula

Pokud chcete opravdu nadchnout děti všeho věku a na celý den, zábavní park Fábula umí skutečně zabavit všechny generace a nabídnout jim velké množství druhů zábavy. Všichni si přijdou na své a na konci dne si uvědomí, že si ani nevzpomněl na svůj mobil, tablet ani počítač. Budete odcházet domů plni zážitků. Pro školáky ve věku 6 až 15 let je v parku Fábula i únikovka „Útěk ze žaláře“. Čeká vás nový program s animátory, temná místnost, nové herny i venkovního hřiště. Děti milují cestu pohádkovým sklepením i kreativní tvoření v dílnách. Můžete sem zajet za každého počasí. Pokud vás čeká dovolená s dětmi v ČR, sem můžete klidně zajít i na více dní.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>