Prodloužené víkendy po Evropě u moře i na horách

Máte pocit, že vám docházejí síly? Hoďte problémy za hlavu a rezervujte si jeden z mnoha prodloužených víkendů v Evropě. Možná se vám zalíbí pobyt v hotelech s léčivými prameny v Budapešti anebo eurovíkendy u moře v Portu a Lisabonu. Pokud byste rádi vyrazili na Slovensko, čeká vás příjemná relaxace v Bratislavě.

Bratislava jako na dlani

V každém případě vás potěší rodinný víkend v Bratislavě, který se nese v duchu poznání i odpočinku. Hlavní město Slovenska se pyšní překrásným historickým centrem. Půvabná část Bratislavy se nazývá Korzo. Vaše kroky povedou od Michalské brány až k Dunaji. Pokud si rezervujete ubytování pro celou rodinu v čtyřhvězdičkovém hotelu Falkensteiner, který je coby kamenem dohodil od srdce města, počítejte s unikátními zážitky.

Víkend v Lisabonu a Portu nemá jedinou chybičku

Láká vás prodloužený víkend v Lisabonu? Rezervujte si pobyt v hlavním městě Portugalska u Kareta Tour a prožijte něco ojedinělého. Dechberoucí metropole se rozkládá na sedmi kopcích při ústí řeky Tejo. Mezi nejkrásnější klenoty patří hrad svatého Jiří, katedrála Sé, kostel sv. Rocha, kostel a klášter Matky boží i Casa dos Bicos. Belém zahrnuje klášter řádu sv. Jeronýma, Belémskou věž i Památník objevitelů. Neméně krásné je město Porto, kde to žije ve dne noci. Koupání, vodní sporty a historické centrum Ribeira zapsané na seznam UNESCO, patří k největším lákadlům.

Poznávací zájezdy od Kareta Tour

Rezervujte si poznávací zájezd či prodloužený víkend u moře v Izraeli a okuste kapku exotiky. Kdo by odolal úchvatné relaxaci u Mrtvého moře či v Tel Avivu? Druhá největší izraelská metropole zaujme muzei, skvostnými perlami architektury, zábavními podniky i koupáním v moři. Nechte se okouzlit komfortními eurovíkendy na nejkrásnějších místech Evropy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>