Prohlídce Prahy dodá šťávu wellness hotel blízko centra

Příjemně strávený víkend v české metropoli spojený s kvalitním ubytování blízko centra v přijatelných cenových relacích, to je snem každého návštěvníka Prahy. Wellness hotel v Praze není o pouhém ubytování v exkluzivních pokojích s prvotřídními službami. Odpočinek po náročném dni plném toulek historickým jádrem velkoměsta nebo po důležitých pracovních jednáních zajišťují hotelový Salut restaurant i relaxační studio. Přijďte do hotelu Absolutum pobýt, případně jen ochutnat gastronomické lahůdky či se jen nechat hýčkat v moderním a příjemném wellness studiu.

Jistota rezervací, vstupenek, lékařské služby a hlídání děti

S aktivním přístupem hotelového personálu se žádný host nemůže dostat do potíží. Pro tuzemské i zahraniční návštěvníky Prahy, respektive hotelové hosty jsou přichystány nadstandardní aktivity jako zajištění taxi či služeb kurýra, rezervace míst v restauracích, vstupenek a turistických prohlídek s průvodci, pronájem aut i limuzín, prodej map, jízdenek a letenek. Rodičům je nabízeno hlídání dětí zkušeným personálem, zájemcům o vyprání a čištění prádla se rovněž vychází vstříc, v případě potřeby hotel spolupracuje se zdravotníky a lékaři. Hostům jsou 24 hodin denně k dispozici zaměstnanci na recepci.

Pokoje s výhledem na centrum Prahy, nebo na trojskou kotlinu a zoo

Pro ubytování návštěvníků jsou připraveny pokoje v kategoriích Superior, Deluxe, Junior Suite, Aviatic Junior Suite a Suite. Ty se od sebe liší v počtu pokojů, ale standardní vybavení zahrnuje vybavenou koupelnu s kosmetikou a vysoušečem vlasů, Wi-Fi internetové připojení, klimatizaci, podlahové topení, televizor se satelitním příjmem, trezor, minibar a pracovní stůl. Nádherný výhled na Prahu s jeho dominantními věžemi je možný z některých pokojů. Další pokoje nabízejí uklidňující výhledy na pražskou zoo a Troju.

Stylový restaurant a wellness zóna

Fresh Restaurant Salut umístěný v interiéru hotelu nabízí jak hostům, tak i náhodným návštěvníkům speciality české a mezinárodní kuchyně. Kapacita 70 míst je předurčena pro stolování početných turistických skupin i účastníků konferencí a rodinných oslav. Dispozice sálu jsou ideální pro uspořádání firemních večírků, společenských akcí, recepcí a svateb. Komplexní nabídka služeb návštěvníkům pojímá i relaxační wellness zónu. Masáže, sauna s odpočinkovou místností a infrasauna dodají pobytu v Boutique hotelu v Holešovicích punc stoprocentní dokonalosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>