Prozkoumejte krásy Znojma v pohodlí příjemného hotelu

Znojmo je krásné historické město ležící na jihu Moravy u národního parku Podyjí. Jižní Morava nabízí bohaté kulturní i sportovní vyžití, zábavu pro děti i krásnou okolní krajinu. Celý pobyt vám zpříjemní kvalitní ubytování, které bude podle vašich představ. Hledáte? Ve Znojmě se můžete ubytovat s Hotely.cz. Příjemné ubytování je tím pádem zajištěno!

Historické jádro jako žádné jiné 

Město Znojmo se pyšní historickým jádrem, které nikde jinde nespatříte. Těšit se můžete na jedinečné kulturní skvosty a bohatou architekturu, které vás okouzlí. Za návštěvu rozhodně stojí Loucký klášter, rotunda sv. Kateřiny, památník Prokopa Diviše a místní hrad, který je významnou dominantou města. Ne nadarmo je Znojmo kulturním centrem Jižní Moravy. Ve městě naleznete řadu elegantních restaurací, útulných kaváren a příjemných nočních barů, kde vládne historická atmosféra jako ve středu tohoto jedinečného města.

Město sportu a turistiky 

Znojmo vás okouzlí nejen památkami, ale také sportovním využitím. Ve městě naleznete sportovní hřiště a haly, tenisové kurty, plavecký areál, koupaliště, bowling, fitness centrum a další sportoviště. Krásnou krajinou vedou turistické trasy a cyklostezky, které vás dovedou na Havranické vřesoviště, Hamerské vrásy nebo na malý vrchol Březník. Hezkým výletem bude putování po národním parku Podyjí, kde lze spatřit chráněné i ohrožené druhy rostlin a živočichů.

Pro děti zábava a hry 

Největší otázkou je, co s dětmi na výletě v historickém městě. Kulturní skvosty nejsou to pravé. Jak je zabavit? Nezoufejte! Ve Znojmě je řada dětských hřišť a zábavních areálů, kde se vaše děti vyřádí a zabaví na celý den. K dispozici vašim ratolestem je hrad Bítov, kde jsou každoročně pořádány zábavní akce pro děti. Nechybí ani dětská hřiště s houpačkami, které zkrátí dlouhou chvíli. I kulturní krásy můžete prozkoumat zajímavěji, než obyčejnou procházkou. Lze se projet výletním vláčkem po městě, který se zalíbí dětem. A co dítka nikdy neomrzí? Bazény a koupaliště! Tak s nimi skočte do vody a užijte si celý den!

Znojmo je město s řadou možností, kde se zabavíte vy i vaše ratolesti. Nezapomeňte si zajistit ubytování, které je důležitou součástí vašeho pobytu. Znojmo nabízí útulné penziony i hotýlky, ale najdete zde i luxusní hotely. Je jen na vás, jaké ubytování si vyberete. Znojmo je krásným místem, kde si vaši dovolenou nebo výlet užijete naplno!

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>