Prozkoumejte krásy Znojma v pohodlí příjemného hotelu

Znojmo je krásné historické město ležící na jihu Moravy u národního parku Podyjí. Jižní Morava nabízí bohaté kulturní i sportovní vyžití, zábavu pro děti i krásnou okolní krajinu. Celý pobyt vám zpříjemní kvalitní ubytování, které bude podle vašich představ. Hledáte? Ve Znojmě se můžete ubytovat s Hotely.cz. Příjemné ubytování je tím pádem zajištěno!

Historické jádro jako žádné jiné 

Město Znojmo se pyšní historickým jádrem, které nikde jinde nespatříte. Těšit se můžete na jedinečné kulturní skvosty a bohatou architekturu, které vás okouzlí. Za návštěvu rozhodně stojí Loucký klášter, rotunda sv. Kateřiny, památník Prokopa Diviše a místní hrad, který je významnou dominantou města. Ne nadarmo je Znojmo kulturním centrem Jižní Moravy. Ve městě naleznete řadu elegantních restaurací, útulných kaváren a příjemných nočních barů, kde vládne historická atmosféra jako ve středu tohoto jedinečného města.

Město sportu a turistiky 

Znojmo vás okouzlí nejen památkami, ale také sportovním využitím. Ve městě naleznete sportovní hřiště a haly, tenisové kurty, plavecký areál, koupaliště, bowling, fitness centrum a další sportoviště. Krásnou krajinou vedou turistické trasy a cyklostezky, které vás dovedou na Havranické vřesoviště, Hamerské vrásy nebo na malý vrchol Březník. Hezkým výletem bude putování po národním parku Podyjí, kde lze spatřit chráněné i ohrožené druhy rostlin a živočichů.

Pro děti zábava a hry 

Největší otázkou je, co s dětmi na výletě v historickém městě. Kulturní skvosty nejsou to pravé. Jak je zabavit? Nezoufejte! Ve Znojmě je řada dětských hřišť a zábavních areálů, kde se vaše děti vyřádí a zabaví na celý den. K dispozici vašim ratolestem je hrad Bítov, kde jsou každoročně pořádány zábavní akce pro děti. Nechybí ani dětská hřiště s houpačkami, které zkrátí dlouhou chvíli. I kulturní krásy můžete prozkoumat zajímavěji, než obyčejnou procházkou. Lze se projet výletním vláčkem po městě, který se zalíbí dětem. A co dítka nikdy neomrzí? Bazény a koupaliště! Tak s nimi skočte do vody a užijte si celý den!

Znojmo je město s řadou možností, kde se zabavíte vy i vaše ratolesti. Nezapomeňte si zajistit ubytování, které je důležitou součástí vašeho pobytu. Znojmo nabízí útulné penziony i hotýlky, ale najdete zde i luxusní hotely. Je jen na vás, jaké ubytování si vyberete. Znojmo je krásným místem, kde si vaši dovolenou nebo výlet užijete naplno!

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>